uitgestelde wedstrijden  
onderstaande uitgestelde wedstrijden hebben als volgt hun bestemming gekregen (de rest volgt later):

za 10 feb 10:45 MJA KBC St. Michiels - Noordster Dudzele
za 10 feb 10:45 MJB KBC St. Michiels - KBC Male
za 10 feb 11:45 SJ KBC St. Michiels - Helios Halle
za 10 feb 11:45 CAM KBC St. Michiels - HO Beitem
zo 11 feb 11:00 PUPA KRB Jabbeke - KBC St. Michiels

 
woensdagtraining  

het lijkt weinig waarschijnlijk dat er woensdag (buiten) getraind wordt. om te kaarten moeten we echter niet buiten zijn. daarom doen we rond 19h30 het lokaal open. iedereen welkom.

 
algemene afgelasting  

mooie winterbeelden zondagmorgen, maar geen weer om te krachtballen. algemeen uitstel dus. dit betekent ook dat we meteen de winterstop ingaan. volgende wedstrijden op zaterdag 13 en zondag 14 januari. van zodra we data hebben van de uitgestelde wedstrijden krijg je ze hier op jouw favoriete website.
als en wanneer er nog training is dit jaar verneem je via de respectieve coaches en UP2D8.

en... denk ook eens aan de vogeltjes bij dergelijk winterweer!

 
trekking beker  

maandag 4/12 was er trekking voor de 1/8ste finales beker. zie hieronder voor het resultaat. Cad J, Cad M en Schol J zijn vrij.

Pupillen zat 17 feb 10h00 KBC Sint-Michiels B - KBC Male A
Dames Hogere zat 17 feb 14h00 GK Menen - KBC Sint-Michiels B
Heren hogere zat 17 feb 15h15 GK Menen - KBC Sint-Michiels
Pupillen zat 17 feb 15h15 NS Dudzele - KBC Sint-Michiels A
Dames Hogere zat 17 feb 18h45 KBC Opstal - KBC Sint-Michiels A
,
Miniemen jongens zon 18 feb 9h00 KRB Jabbeke - KBC Sint-Michiels
Heren lagere zon 18 feb 11h30 KRB Jabbeke - KBC Sint-Michiels

Vrijdag a.s. 8 dec moeten onze CADetten Jongens een wedstrijd spelen om 19u30. Daarna blijft de kantine open om samen gezellige dingen te doen. Vogelpieken, kaarten, gezelschapsspelletje spelen,... Iedereen is welkom. De vogelpiek start om 20u30 en je kan je inschrijven tot 20u20 zodat we tijdig kunnen starten.

 
uitslagen van 2 & 3 december  
MJA KBC St. Michiels - Noordster Dudzele uitgesteld
MJB KBC St. Michiels - KBC Male uitgesteld
SJ KBC St. Michiels - Helios Halle uitgesteld
CAM KBC St. Michiels - HO Beitem uitgesteld
2ND KBC St. Michiels - t Botterken Baasrode 19 - 20
MIM KBC St. Michiels - HO Beitem 16 - 6
CAJ KRB Jabbeke - KBC St. Michiels 15 - 27

morgenavond (4/12 - 20h00 - federatie) is er trekking voor de 1ste ronde van de bekercompetitie.

 
afgelastingen  
alle wedstrijden voor zaterdagvoormiddag zijn uitgesteld. voor de wedstrijden van zondagmorgen is het nog eventjes afwachten.

 
training  
alle buitentrainingen op eigen terrein zijn afgelast. bijgevolg is het lokaal vanavond niet open.

 
uitslagen van 25 & 26 november  
PUPA KBC St. Michiels - sporting Brugge 19 -6
MJB KBC St. Michiels - KBK Ichtegem 11 - 13
MJA KBC St. Michiels - t Botterken Baasrode 4 - 20
SJ KBC St. Michiels - t Botterken Baasrode 20 - 24
BEV KBC St. Michiels - Osiris Aalst 31 - 7
PUPB KBC St. Michiels - HO Beitem 13 - 7
3ND KBC St. Michiels - Meraki Aalst 16 - 26
3NHR D&W Koekelare - KBC St. Michiels 17 - 18
3NHA D&W Koekelare - KBC St. Michiels 28 - 26
1NHR D&W Koekelare - KBC St. Michiels 12 - 22
1NHA D&W Koekelare - KBC St. Michiels 16 - 28
1NDR KBC Heist - KBC St. Michiels 19 - 26
1NDA KBC Heist - KBC St. Michiels 30 - 25
2ND KBC Opstal - KBC St. Michiels 31 - 11
CAJ HO Beitem - KBC St. Michiels 15 - 13
MIM Atlas Varsenare - KBC St. Michiels 15 - 8
CAM t Klaverken Buggenhout A - KBC St. Michiels 20 - 9
1NDR Royal t Klaverken Vier - Royal KBC St. Michiels 16 - 25
1NDA Royal t Klaverken Vier - Royal KBC St. Michiels 7 - 41

 
uitslagen van 18 & 19 november  
PUPA KBC St. Michiels - Avanti Lissewege 16 - 3
CAJ KBC St. Michiels - KBK Ichtegem B 18 - 22
1NDR KBC St. Michiels - KBC Maldegem-Donk 17 - 24
1NDA KBC St. Michiels - KBC Maldegem-Donk 49 - 4
1NDR Royal Royal KBC St. Michiels - Noordster Dudzele 27 - 9
1NDA Royal Royal KBC St. Michiels - Noordster Dudzele 41 - 15
3NHR KBC St. Michiels - Noordster Dudzele 20 - 16
3NHA KBC St. Michiels - Noordster Dudzele 23 - 15
MIM Sporting Brugge - KBC St. Michiels 12 - 5
MJA HO Beitem - KBC St. Michiels 17 - 9
MJB Avanti Lissewege - KBC St. Michiels 24 - 6
CAM KBC Heist A - KBC St. Michiels 29 - 11
PUPB D&W Koekelare - KBC St. Michiels 1 - 11
SJ Avanti Lissewege - KBC St. Michiels 22 - 22
1NHR Sporting Brugge - KBC St. Michiels 20 - 38
1NHA Sporting Brugge - KBC St. Michiels 17 - 32
3ND vrij -
BEV HO Beitem - KBC St. Michiels 32 - 12
2ND HO Beitem A - KBC St. Michiels 21 - 33

 
artikel uit "het nieuwsblad"  
KLIK HIER voor een artikel uit "het nieuwsblad" over de wedstrijd st.-michiels - male.

 
uitgestelde wedstrijden  
de uitgestelde wedstrijden van het voorbije weekend zijn als volgt geplaatst:

MJA zat 02 dec 17 10:45 KBC St. Michiels - Noordster Dudzele
MJB zat 02 dec 17 10:45 KBC St. Michiels - KBC Male
SJ zat 02 dec 17 11:45 KBC St. Michiels - Helios Halle
CAM zat 02 dec 17 11:45 KBC St. Michiels - HO Beitem
2ND zon 03 dec 17 9:30 KBC St. Michiels - t Botterken Baasrode
MIM zon 03 dec 17 10:45 KBC St. Michiels - HO Beitem
CAJ zon 03 dec 17 10:00 KRB Jabbeke - KBC St. Michiels

de pupillen van jabbeke spelen op 3/12 voor de beker. de wedstrijd jabbeke - sint-michiels zal dus op een latere, nog te bepalen datum, gespeeld worden.

 
uitslagen van 11 & 12 november  
MJA KBC St. Michiels - Noordster Dudzele uitgesteld
MJB KBC St. Michiels - KBC Male uitgesteld
SJ KBC St. Michiels - Helios Halle uitgesteld
CAM KBC St. Michiels - HO Beitem uitgesteld
1NHR KBC St. Michiels - KBC Male 21 - 19
1NHA KBC St. Michiels - KBC Male 21 - 20
BEV KBC St. Michiels - KBC Aalter 25 - 15
3ND KBC St. Michiels - KBK Temse 26 - 15
1NDR Royal Royal KBC St. Michiels - t Botterken Baasrode 14 - 16
1NDA Royal Royal KBC St. Michiels - t Botterken Baasrode 28 - 26
PUPB KBC St. Michiels - KBK Ichtegem 13 - 8
3NHR KBC St. Michiels - Avanti Lissewege 27 - 19
3NHA KBC St. Michiels - Avanti Lissewege 23 - 18
1NDR KBC St. Michiels - Noordster Dudzele 28 - 10
1NDA KBC St. Michiels - Noordster Dudzele 38 - 18
2ND KBC St. Michiels - t Botterken Baasrode uitgesteld
MIM KBC St. Michiels - HO Beitem uitgesteld
CAJ KRB Jabbeke - KBC St. Michiels uitgesteld
PUPA KRB Jabbeke - KBC St. Michiels uitgesteld

 

 
beker  

- geen enkele van onze ploegen moet de voorronde van de beker (2 & 3 december) spelen, m.a.w. als er geen uitgestelde wedstrijden komen is dit een bijkomend vrij weekend.

- er werd ook getrokken voor de locaties van de halve finales. deze worden gespeeld in het weekend van 5 & 6 mei 2018. zie hieronder:

Hogere dames Terrein KBC Maldegem-Donk zaterdag avond
Hogere heren Terrein KSVV Assebroek zaterdag namiddag
Lagere dames Terrein KB Moerdamme zaterdag namiddag
Lagere heren Terrein KBC Male zondag voormiddag
Scholieren meisjes Terrein KRB Jabbeke zondag namiddag
Scholieren jongens Terrein KBK Ichtegem zondag voormiddag
Cadetten meisjes Terrein Avanti Lissewege zaterdag namiddag
Cadetten Jongens Terrein Krachtbal Snellegem zaterdag avond
Miniemen meisjes Terrein Sporting Brugge zaterdag namiddag
Miniemen Jongens Terrein HO Beitem zaterdag avond
Pupillen Terrein Krachtbal Torhout zondag voormiddag

 

 
uitslagen 4 & 5 november  
MJA KBC St. Michiels - D&W Koekelare A 0 - 30 ff
CAJ KBC St. Michiels - Sporting Brugge B 15 - 21
MJB KBC St. Michiels - D&W Koekelare B 8 - 14
SJ KBC St. Michiels - WWR Ingelmunster 28 - 10
BEV KBC St. Michiels - WWR Ingelmunster 25 - 10
PUPB KBC Male - KBC St. Michiels 13 - 7
3ND Avanti Lissewege - KBC St. Michiels 22 - 15
CAM t Botterken Baasrode - KBC St. Michiels 24 - 8
3NHR KBC Aalter - KBC St. Michiels 23 - 18
3NHA KBC Aalter - KBC St. Michiels 16 - 28
1NDR t Botterken Baasrode - KBC St. Michiels 19 - 20
1NDA t Botterken Baasrode - KBC St. Michiels 25 - 23
MIM Helios Halle - KBC St. Michiels 4 - 20
PUPA WWR Ingelmunster - KBC St. Michiels 1 - 24
1NDR Royal KRB Jabbeke - Royal KBC St. Michiels 12 - 18
1NDA Royal KRB Jabbeke - Royal KBC St. Michiels 11 - 23
1NHR KRB Jabbeke - KBC St. Michiels 11 - 19
1NHA KRB Jabbeke - KBC St. Michiels 22 - 13
2ND KBK Ichtegem B - KBC St. Michiels 17 - 31

 
info  
- geen competitie of jeugdtornooien dit weekend, wegens "dag van de jeugdtrainer" op het Domein Puyenbroeck te Wachtebeke.

- volgende woensdag is het 1 november. dit betekent dat er op de "watertoren" niet kan getraind worden. alle trainingen gaan wel door op ons eigen terrein, en het lokaal is zoals elke woensdag gewoon open.

 
uitslagen 21 & 22 oktober  
PUPA KBC St. Michiels - KBC Male 14 - 9
CAM KBC St. Michiels - KBK Ichtegem 16 - 25
1NHR KBC St. Michiels - Osiris Aalst 28 - 19
1NHA KBC St. Michiels - Osiris Aalst 29 - 15
3NHR KBC St. Michiels - Osiris Aalst 18 - 16
3NHA KBC St. Michiels - Osiris Aalst 22 - 19
1NDR Royal Royal KBC St. Michiels - KBK Ichtegem 16 - 13
1NDA Royal Royal KBC St. Michiels - KBK Ichtegem 35 - 23
PUPB KBC St. Michiels - Sporting Brugge 3 - 17
1NDR KBC St. Michiels - KRB Jabbeke 28 - 12
1NDA KBC St. Michiels - KRB Jabbeke 21 - 18
3ND KBC St. Michiels - KRB Loppem 8 - 16
SJ KBC Male - KBC St. Michiels 27 - 19
MJA KBC Opstal - KBC St. Michiels 30 - 0 ff
MJB KB Moerdamme - KBC St. Michiels 8 - 14
BEV KB Moerdamme - KBC St. Michiels 14 - 29
CAJ Vrij -
2ND KBC St. Michiels - KBK Ichtegem A 24 - 16
MIM KBC St. Michiels - KBK Ichtegem 6 - 20

 
beker  
op maandag 6 november om 19.00h is er op de federatie de trekking voor de voorrondes van de beker.

 
uitslagen van 14 & 15 oktober  
PUPA Sporting Brugge - KBC St. Michiels 4 - 14
CAM D&W Koekelare - KBC St. Michiels 13 - 14
2ND D&W Koekelare - KBC St. Michiels 22 - 23
PUPB HO Beitem - KBC St. Michiels 4 - 8
CAJ KBC Heist - KBC St. Michiels 29 - 8
BEV KBC Maldegem-Donk - KBC St. Michiels 0 - 30 ff
MJB KRB Jabbeke - KBC St. Michiels 22 - 8
3NHR KBK Temse - KBC St. Michiels 3 - 27
3NHA KBK Temse - KBC St. Michiels 15 - 14
1NDR KBK Ichtegem - KBC St. Michiels 19 - 12
1NDA KBK Ichtegem - KBC St. Michiels 17 - 25
MIM WWR Ingelmunster - KBC St. Michiels 3 - 22
1NHR t Klaverken Buggenhout - KBC St. Michiels 11 - 36
1NHA t Klaverken Buggenhout - KBC St. Michiels 13 - 20
3ND Meraki Aalst - KBC St. Michiels 23 - 16
MJA KBK Temse - KBC St. Michiels 30 - 0 ff
1NDR Royal t Klaverken Buggenhout - Royal KBC St. Michiels 10 - 35
1NDA Royal t Klaverken Buggenhout - Royal KBC St. Michiels 20 - 24
SJ Vrij - KBC St. Michiels


 
uitslagen 7 & 8 oktober  
MJA KBC St. Michiels - Sporting Brugge 5 - 17
MJB KBC St. Michiels - KBC Heist 3 - 20
SJ KBC St. Michiels - Atlas Varsenare 17 - 9
BEV KBC St. Michiels - Buffalo s Sijsele 27 - 16
1NDR KBC St. Michiels - t Klaverken Buggenhout 20 - 17
1NDA KBC St. Michiels - t Klaverken Buggenhout 20 - 20
PUPB KBC St. Michiels - D&W Koekelare 9 - 2
1NDR Royal Grenskracht Menen - Royal KBC St. Michiels 9 - 37
1NDA Royal Grenskracht Menen - Royal KBC St. Michiels 22 - 33
PUPA Avanti Lissewege - KBC St. Michiels 10 - 8
3NHR Grenskracht Menen - KBC St. Michiels 18 - 17
3NHA Grenskracht Menen - KBC St. Michiels 21 - 20
1NHR HO Beitem - KBC St. Michiels 22 - 18
1NHA HO Beitem - KBC St. Michiels 16 - 23
2ND HO Beitem B - KBC St. Michiels 20 - 35
CAM KRB Loppem - KBC St. Michiels 6 - 21
MIM KRB Jabbeke B - KBC St. Michiels 13 - 15
CAJ t Klaverken Buggenhout - KBC St. Michiels 14 - 20
3ND vrij      

 
uitslagen 30 sept & 1 okt  
PUPA KBC St. Michiels - KRB Jabbeke 16 - 9
CAJ KBC St. Michiels - HO Beitem 9 - 17
CAM KBC St. Michiels - KBC Male 30 - 0 ff
1NHR KBC St. Michiels - Avanti Lissewege 26 - 15
1NHA KBC St. Michiels - Avanti Lissewege 29 - 9
3NHR KBC St. Michiels - KBC Male 0 - 30 ff
3NHA KBC St. Michiels - KBC Male 20 - 13
1NDR Grenskracht Menen - KBC St. Michiels 16 - 24
1NDA Grenskracht Menen - KBC St. Michiels 24 - 32
BEV Osiris Aalst - KBC St. Michiels 25 - 25
MJA t Botterken Baasrode - KBC St. Michiels 22 -10
MJB KBK Ichtegem - KBC St. Michiels 12 - 3
PUPB KBK Ichtegem - KBC St. Michiels 8 - 9
2ND KBC St. Michiels - Avanti Lissewege 14 - 29
1NDR Royal Royal KBC St. Michiels - KBC Male 30 - 24
1NDA Royal Royal KBC St. Michiels - KBC Male 25 - 15
MIM KBC St. Michiels - KRB Jabbeke A 7 - 21
SJ t Botterken Baasrode - KBC St. Michiels 16 - 11
3ND KBK Temse - KBC St. Michiels 23 - 10

 
uitslagen 23 & 24 sept  
PUPA KBC St. Michiels - WWR Ingelmunster 20 - 2
MJA KBC St. Michiels - HO Beitem 3 - 12
MJB KBC St. Michiels - Avanti Lissewege 0 -30 ff
SJ KBC St. Michiels - Avanti Lissewege 23 - 17
BEV KBC St. Michiels - HO Beitem 17 - 30
PUPB KBC St. Michiels - KBC Male 8 - 13
3ND KBC St. Michiels - Avanti Lissewege 20 - 25
1NDR KBC St. Michiels - t Klaverken Vier 16 - 28
1NDA KBC St. Michiels - t Klaverken Vier 44 - 20
CAM KBC Opstal - KBC St. Michiels 20 - 11
MIM KBC Maldegem-Donk - KBC St. Michiels 12 - 24
1NDR Royal KBC Maldegem-Donk - Royal KBC St. Michiels 14 - 27
1NDA Royal KBC Maldegem-Donk - Royal KBC St. Michiels 24 - 40
1NHR KRB Loppem - KBC St. Michiels 7 - 24
1NHA KRB Loppem - KBC St. Michiels 11 - 12
CAJ KBK Ichtegem B - KBC St. Michiels 23 - 9
3NHR Z.A.K.Beveren - KBC St. Michiels 12 - 22
3NHA Z.A.K.Beveren - KBC St. Michiels 16 - 22
2ND Z.A.K.Beveren - KBC St. Michiels 25 - 22

in de rubriek "competitie/kalender" vind je ook een exel lijst met de adressen van alle clubs en een link naar "mappy".

 
familiehoekje  
de sint-michielse krachtbalfamilie is weeral uitgebreid: zie familiehoekje.

 
uitslagen 16 & 17 sept  
CAJ KBC St. Michiels - KRB Jabbeke 19 - 12
1NDR KBC St. Michiels - KBC Male 11 - 12
1NDA KBC St. Michiels - KBC Male 16 - 22
PUPA KBC Male - KBC St. Michiels 8 - 6
PUPB Sporting Brugge - KBC St. Michiels 20 - 3
MJB KBC Male - KBC St. Michiels 24 - 2
1NHR KSVV Inter Assebroek - KBC St. Michiels 14 - 24
1NHA KSVV Inter Assebroek - KBC St. Michiels 16 - 19
MIM t Botterken Baasrode - KBC St. Michiels 17 - 11
BEV KBC Aalter - KBC St. Michiels 35 - 23
1NDR Royal KBC Heist - Royal KBC St. Michiels 16 - 21
1NDA Royal KBC Heist - Royal KBC St. Michiels 15 - 33
MJA Noordster Dudzele - KBC St. Michiels 7 - 3
3NHR KBC Heist - KBC St. Michiels 30 - 0 ff
3NHA KBC Heist - KBC St. Michiels 19 - 18
2ND WWR Ingelmunster - KBC St. Michiels 15 - 30
3ND KRB Loppem - KBC St. Michiels 23 - 14
SJ Helios Halle - KBC St. Michiels 6 - 42
CAM t Klaverken Buggenhout B - KBC St. Michiels 21 - 18

 
instaptornooien  

in het jeugdhoekje vind je alle data en locaties van de instaptornooien van mikraba en pupillen.

 
uitslagen 9 & 10 september  
PUPA KBC St. Michiels - Sporting Brugge 12 - 5
CAM KBC St. Michiels - KBC Heist B 22 - 15
1NDR Royal Royal KBC St. Michiels - KBC St. Michiels 30 - 13
1NDA Royal Royal KBC St. Michiels - KBC St. Michiels 29 - 19
3NHR KBC St. Michiels - Atlas Varsenare 14 - 13
3NHA KBC St. Michiels - Atlas Varsenare 15 - 10
1NHR KBC St. Michiels - KBK Ichtegem 22 - 19
1NHA KBC St. Michiels - KBK Ichtegem 18 - 17
PUPB KBC St. Michiels - HO Beitem 9 - 4
3ND KBC St. Michiels - Meraki Aalst 21 - 31
MJA D&W Koekelare A - KBC St. Michiels 21 - 12
CAJ Sporting Brugge B - KBC St. Michiels 21 - 20
MJB D&W Koekelare B - KBC St. Michiels 30 - 0 ff
2ND KBC St. Michiels - Atlas Varsenare 13 - 23
MIM KBC St. Michiels - Avanti Lissewege 9 - 15
BEV WWR Ingelmunster - KBC St. Michiels 18 - 18
SJ WWR Ingelmunster - KBC St. Michiels 6 - 35

 
beker van brugge  

de beker van brugge was voor onze ploegen een flinke opsteker vóór het begin van de competitie volgende week. zowel de seniores heren als dames wonnen hun finale (respectievelijk tegen male en st.-michiels b). maar het hoogtepunt was toch de (verrassende) zege van de pupillen in de finale tegen lissewege. proficiat allemaal !! hieronder enkele foto's:


                                                          

voor meer foto's, zie het jeugdhoekje.

 
kalender 2017 - 2018  
de nieuwe kalender voor het seizoen 2017 - 2018 is er. je vindt hem in de rubriek "competitie/kalender". bovenaan in deze rubriek kun je ook de kalender per categorie selecteren.
                           
 
strandkrachtbal  

strandkrachtbal editie 2017 zit er ook weer op. sint-michiels is (zoals gewoonlijk) in de prijzen gevallen:




 
reeksindeling 17-18  

als je HIER KLIKT krijg je de reeksindeling van de sint-michielse ploegen met het vooropgestelde aanvangsuur. deze kunnen echter veranderen naargelang de opmaak van de kalender.

 
uitslagen tornooi  

HEREN

1 Osiris Aalst

5 KL. Buggenhout

2 KBC St-Michiels

6 MEZ Snellegem

3 KBC Male

7 B. Baasrode

4 GK Menen

8 Grote Brogel

 

DAMES

1 Ichtegem

2 St-Michiels

3 Lissewege

4 Buggenhout

 

Beker Fair-Play:

Avanti Lissewege


 
info  

 

Reekswinnaars strandkrachtbal Zeebrugge 5 augustus
 
Jeugd:
   Mikraba: Sporting Brugge: Micah Gilden & Oskar Demeulemeester.
   Pupillen: Sporting Brugge B: Chiara Tallir & Quentin Willems.
   Miniemen M.: Lissewege: Lana Sinnaeve & Maaike Thomas.
   Kadetten M.: Baasrode: Nienke Augustus & Yenna Knaepen.
   Kadetten J.: Sporting Brugge: Dylan Debacker & Jasper Becu.
   Scholieren M: AnneLijne: Annelien Vantomme & Kathelijne D'Hoore.
   Scholieren J: Jabbeke: Tim Vandamme & Thebo Vyncke.
 
Dames:
   FieMie: Fien Van Parys & Jasmien Vandenbruwaene.
 
Heren:
   Reeks A: Woweja Rangers: Michiel Neyrinck & Pieter Messiaen.
   Reeks B: Zandvreters: Jonas Tilley & Arno Goeman.
   Reeks C: De Kleinen en de Groten: Dylan Sarlet & Kenny Depuydt


 
strandkrachtbal  

Reekswinnaars Zeebrugge 29 juli.

Dames:
    Reeks A: Sint-Michiels: Jasmien Vandenbruwaene & Lisa De Mey.
    Reeks B: Male: Sarah Bosma & Ellen Bosma.
    Reeks C: D'hoorekes: Charlotte D'Hoore & Kathelijne


Jeugd:

    Mikraba: Sint-Michiels: Fé Devos & Vibe Deneire.
    Mikra/Pupillen: Sporting Brugge B: Micah Gilden & Quentin Willems.
    Pupillen: Sint-Michiels: Josse Devos & Mats Deneire.
    Miniemen M.: Van Tommekens Jabbeke: Jinte Vantomme & Lize Vantomme.
    Kadetten M: Opstal: Marthe Blommaert & Chiara Van Gyseghem.
    Kadetten J: Sporting Michiels: Michiel Anthierens & Jolan Deneire
                          Sporting B: Dylan Debackere & Jasper Becu


 
uitslagen strand oostduinkerke  

Dames:

Reeks A: Sint-Michiels B: Nathalie Lievens en Jasmine Vandenbruwaene.

Reeks B: Sint-Michiels A: Fien Van Parys en Shana Verdonck.

 

Heren:

Reeks A: Male: Dylan Sarlet en Kenny Depuydt en BrancoLenz: Branco Lierman en Robin Grieve.

Reeks B: Menen C: Tom Vermael en Thijs Vermael.

Reeks C: Menen D: Bart Ampe en Wouter Bentein en Sint-Michiels A: Hannes Timmerman en Siebe Timmerman

 

Jeugd.

Pupillen: MAD: Arwen Devoldere en Mila Devoldere.

Miniemen M.: Menen Felien Vermael en Febe Vermael en De Tommekes: Jintse Vantomme en Lize Vantomme.

Kadetten J.: Up2D8: Bjarni Rosseel en Keanu Maelstaf.

Scholieren J.: Sint-Michiels: Senne Catry en Lander Demuynck.


 
uit de oude doos  
zoals je hieronder kan zien presteerde kbc sint-michiels 50 jaar geleden ook al niet onaardig. opmerkelijk: van de ploegen uit eerste afdeling blijven alleen nog sint-michiels en inter assebroek over.
 
gouden kids logo  


 
foto's  

ze zijn er: de foto's van de megafestatie.

neem er een stoel en een bakje koffie bij en KLIK HIER!!

 
megafestatie  

het krachtbalseizoen is pas echt voorbij als er megafestatie geweest is.
zaterdag 24/6 was het dan zover. Bart en Mattie waren de orkestleiders van een groots piratenfeest. de organisatie was "af" zoals men dat zegt, en een daverend applaus voor alle medewerkers is hier op zijn plaats.
een zeer postieve noot was de talrijke aanwezigheid van jeugdspelers en hun ouders. dat onze jeugdwerking het prima doet werd vorige week nogmaals in de verf gezet met het behalen van het gouden kidslogo van de krachtbalfederatie. een dikke proficiat dus voor al wie betrokken is met de begeleiding van onze youngsters.

iedereen die foto's heeft van de megafestatie mag deze aan mij bezorgen (fdm@telenet.be of op usb stick). dan komen ze zo vlug mogelijk op deze site, en zijn ze volgend seizoen te zien in het lokaal op de tv.

 
evolutie aantal clubs  

't is komkommertijd in het krachtbal, dus tijd om een beetje opzoekwerk te doen.
in onderstaande tabel zie je de evolutie van het aantal clubs per 5 jaar (bron Officiele berichten). na 2000 waren er geen o.b. meer, daar zit dus een gat zonder gevens tot aan het voorbije seizoen. iedereen weet zo wel welke clubs de afgelopen 5 à 10 jaar verdwenen.

ik geef de naakte cijfers, conclusies laat ik aan jullie over.

Westvl. Oostvl. Limburg Brabant Antwerpen Nederland Totaal
seizoen 1965 - 1966 26 - - - - - 26
seizoen 1970 - 1971 45 - - - - - 45
seizoen 1975 - 1976 34 4 5 3 2 - 48
seizoen 1980 - 1981 39 10 9 2 6 - 66
seizoen 1985 - 1986 43 12 9 2 4 1 71
seizoen 1990 - 1991 36 9 10 1 5 1 62
seizoen 1995 - 1996 33 9 10 1 4 - 57
seizoen 1999 - 2000 32 10 7 1 5 - 55
….              
seizoen 2016 - 2017 20 7 5 1 3 - 36

 

 
artikel  
KLIK HIER voor artikel van onze jan uit "het nieuwsblad" van 1 juni.

 
referendum  

geen bekeroverwinningen dit jaar, maar in het referendum vallen we weer mooi in de prijzen. lisa verdonck voor het tweede jaar op rij beloftevolle dame, en natje voor de elfde keer speelster van het jaar.
ook de pupillen (competitie) vielen in de prijzen. zij kregen de troffee van de fairplay. proficiat allemaal!!

er wordt niet meer getraind. het lokaal blijft echter open op woensdag. vanaf +/- 19h30 is iedereen welkom.

vergeet niet om zo vlug mogelijk jullie inschrijvingsformulieren voor volgend seizoen binnen te brengen




 
foto  

op de bovenste rij, derde van rechts zie je onze nieuwste aanwinst "ruben verbeke" ??!!

 
dames aan het feest  






 
flyer  


 
zeg het met bloemen.  

stefaan kwam zaterdagnamiddag langs op het krachtbal om te tonen dat hij het goed stelt. en ook om annelien te bedanken voor de reanimatie vorige week te menen. en hoe kun je een vrouw beter bedanken dan met bloemen !?



 
hartstilstand stefaan  

bron: www.hln.be



 
panathlon  

‘Panathlon Charter over de Rechten van het Kind in de Sport’.

Alle kinderen hebben het recht:

° Sport te beoefenen

° Zich te vermaken en te spelen

° In een gezonde omgeving te leven

° Waardig behandeld te worden

° Getraind en begeleid te worden door competente mensen

° Deel te nemen aan training die aangepast is aan leeftijd, individueel ritme en mogelijkheden

° Zich te meten met kinderen van hetzelfde niveau in een aangepaste competitie

° In veilige omstandigheden aan sport te doen

° Te rusten

° De kans te krijgen kampioen te worden, of het niet te worden

 

wie een meer gedetailleerde uitleg wil over dit charter kan eens een bezoekje brengen aan http://www.panathlonvlaanderen.be/node/10

 
eindronde 2016  


 

 
fairplay cup jeugdploegen  





 


 

 
computertip.
grote bestanden (foto's bevoorbeeld) versturen via e-mail is bijna onmogelijk omdat de capaciteit door de providers beperkt wordt. een handige website hiervoor is https://www.wetransfer.com.
Als je de website opent krijg je volgend venster:

vul de e-mail adressen in + eventueel een bericht. voeg de te versturen bestanden toe en klik op transfer. zo simpel is het.
de geadresseerde krijgt via zijn mail een link naar de website. klik op de link en download de bestanden.