1NH - 1NDA - 1NDB - LD - 2NH - REGD A - REGD B - LH - REGH A - REGH B - U18 J A - U18J B - U16M - U14M - U16 J A - U16J B - U16J C - U18 M - U14 J - U12
KLIK HIER voor lijst met adressen van alle clubs - KLIK HIER voor Mappy
KLIK HIER VOOR KALENDER IN EXCEL FORMAAT.
za 9 sep |
U12 A |
10:15 |
KBC St. Michiels |
KBK Ichtegem |
12-8 |
za 9 sep |
U18J |
11:15 |
KBC St. Michiels B |
t Klaverken Buggenhout |
9-20 |
za 9 sep |
U18M |
12:30 |
KBC St. Michiels |
KBK Ichtegem |
29-20 |
za 9 sep |
REG DB |
14:00 |
KBC St. Michiels |
Grenskracht Menen |
10-24 |
za 9 sep |
REG DA |
15:15 |
KBC St. Michiels |
Grenskracht Menen |
15-11 |
za 9 sep |
U14JA |
10:45 |
Grenskracht Menen |
KBC St. Michiels |
13-3 |
za 9 sep |
1ND |
16:15 |
KBC Male |
KBC St. Michiels B |
30-18 |
za 9 sep |
U16J |
16:30 |
t Botterken Baasrode |
KBC St. Michiels C |
18-6 |
za 9 sep |
1ND |
19:00 |
KBC Heist |
KBC St. Michiels A |
20-42 |
zo 10 sep |
U16J |
9:00 |
KBK Ichtegem A |
KBC St. Michiels B |
10-11 |
zo 10 sep |
U16MA |
9:00 |
KBK Ichtegem |
KBC St. Michiels |
7-23 |
zo 10 sep |
LH |
9:30 |
Atlas Varsenare |
KBC St. Michiels |
10-24 |
zo 10 sep |
1NHB |
10:00 |
KRB Jabbeke |
KBC St. Michiels |
13-19 |
zo 10 sep |
1NHA |
11:15 |
KRB Jabbeke |
KBC St. Michiels |
21-20 |
zo 10 sep |
U16J |
10:00 |
KBK Ichtegem B |
KBC St. Michiels A |
23-10 |
zo 10 sep |
2NHB |
10:45 |
KBK Temse |
KBC St. Michiels |
29-18 |
zo 10 sep |
2NHA |
12:00 |
KBK Temse |
KBC St. Michiels |
18-16 |
zo 10 sep |
LD |
11:30 |
KBK Ichtegem |
KBC St. Michiels |
22-24 |
zo 10 sep |
REG HA |
11:30 |
HO Beitem |
KBC St. Michiels |
27-17 |
zo 10 sep |
REG HB |
11:30 |
HO Beitem |
KBC St. Michiels |
25-14 |
|
U18J |
|
Vrij |
|
|
|
U14M |
|
Vrij |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
za 16 sep |
U16J |
10:30 |
KBC St. Michiels A |
Avanti Lissewege |
14-15 |
za 16 sep |
U16J |
11:30 |
KBC St. Michiels B |
KBK Ichtegem B |
10-11 |
za 16 sep |
U16MA |
12:30 |
KBC St. Michiels |
Osiris Aalst |
20-16 |
za 16 sep |
U14JA |
12:30 |
KBC St. Michiels |
KRB Jabbeke |
3-7 |
za 16 sep |
REG HB |
13:15 |
KBC St. Michiels |
D&W Koekelare |
10-17 |
za 16 sep |
U16J |
13:30 |
KBC St. Michiels C |
KBK Ichtegem A |
7-19 |
za 16 sep |
1ND |
14:30 |
KBC St. Michiels A |
KBC Male |
24-28 |
za 16 sep |
REG HA |
14:30 |
KBC St. Michiels |
D&W Koekelare |
27-9 |
za 16 sep |
1NHB |
15:45 |
KBC St. Michiels |
Avanti Lissewege |
30-0 ff |
za 16 sep |
1NHA |
17:00 |
KBC St. Michiels |
Avanti Lissewege |
30-11 |
za 16 sep |
LD |
17:00 |
KBC St. Michiels |
KBC Opstal |
33-27 |
za 16 sep |
1ND |
18:15 |
KBC St. Michiels B |
KBC Heist |
31-23 |
za 16 sep |
2NHB |
18:15 |
KBC St. Michiels |
KBC Heist |
26-24 |
za 16 sep |
2NHA |
19:30 |
KBC St. Michiels |
KBC Heist |
35-19 |
zo 17 sep |
LH |
11:00 |
KBC St. Michiels |
D&W Koekelare |
14-20 |
za 16 sep |
U12 A |
9:30 |
Sporting Brugge |
KBC St. Michiels |
4-11 |
za 16 sep |
U14M |
10:30 |
Sporting Brugge |
KBC St. Michiels |
16-8 |
za 16 sep |
REG DA |
18:45 |
Noordster Dudzele |
KBC St. Michiels |
uitgesteld |
za 16 sep |
U18J |
19:00 |
D&W Koekelare |
KBC St. Michiels B |
9-17 |
zo 17 sep |
REG DB |
9:00 |
KBK Ichtegem |
KBC St. Michiels |
14-21 |
zo 17 sep |
U18J |
10:00 |
KBK Ichtegem |
KBC St. Michiels A |
15-13 |
|
U18M |
|
Vrij |
KBC St. Michiels |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
vr 22 sep |
LH |
20:00 |
KBC St. Michiels |
KBK Ichtegem (2LH) |
20-24 |
za 23 sep |
U18J |
10:00 |
KBC St. Michiels A |
KBC Heist |
18-26 |
za 23 sep |
U18J |
11:15 |
KBC St. Michiels B |
Avanti Lissewege |
30-0 ff |
za 23 sep |
REG DB |
14:30 |
KBC St. Michiels |
KBC Male |
14-26 |
za 23 sep |
REG DA |
15:45 |
KBC St. Michiels |
KBC Male |
20-11 |
za 23 sep |
U16J |
9:00 |
Avanti Lissewege |
KBC St. Michiels B |
5-12 |
za 23 sep |
U16MA |
11:15 |
Avanti Lissewege |
KBC St. Michiels |
16-20 |
za 23 sep |
U12 A |
12:00 |
Grenskracht Menen |
KBC St. Michiels |
12-13 |
za 23 sep |
1ND |
13:15 |
Grenskracht Menen |
KBC St. Michiels B |
22-24 |
za 23 sep |
U18M |
15:00 |
KBC Male |
KBC St. Michiels |
15-30 |
za 23 sep |
U14M |
16:45 |
t Botterken Baasrode |
KBC St. Michiels |
19-8 |
za 23 sep |
1NHB |
17:30 |
KSVV Inter Assebroek |
KBC St. Michiels |
14-24 |
za 23 sep |
1NHA |
18:45 |
KSVV Inter Assebroek |
KBC St. Michiels |
18-28 |
za 23 sep |
1ND |
20:00 |
t Botterken Baasrode |
KBC St. Michiels A |
24-20 |
zo 24 sep |
REG HA |
9:00 |
KBK Ichtegem |
KBC St. Michiels |
27-11 |
zo 24 sep |
LD |
9:15 |
KRB Jabbeke |
KBC St. Michiels |
14-27 |
zo 24 sep |
U16J |
9:15 |
KBK Ichtegem B |
KBC St. Michiels C |
23-7 |
zo 24 sep |
U16J |
12:00 |
Krachtbal Torhout |
KBC St. Michiels A |
19-11 |
zo 24 sep |
U14JA |
13:45 |
t Klaverken Buggenhout |
KBC St. Michiels |
19-2 |
|
2NHA |
|
Vrij A |
|
|
|
2NHB |
|
Vrij A |
|
|
|
Reg HB |
|
vrij |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
za 30 sep |
U12 A |
9:00 |
KBC St. Michiels |
Krachtbal Torhout |
8-9 |
za 30 sep |
U18J |
10:00 |
KBC St. Michiels A |
D&W Koekelare |
18-7 |
za 30 sep |
U14M |
10:00 |
KBC St. Michiels |
Avanti Lissewege |
5-25 |
za 30 sep |
U16J |
11:00 |
KBC St. Michiels B |
Krachtbal Torhout |
18-12 |
za 30 sep |
U18J |
11:15 |
KBC St. Michiels B |
Krachtbal Torhout |
33-8 |
za 30 sep |
U16MA |
12:00 |
KBC St. Michiels |
HO Beitem |
28-11 |
za 30 sep |
U14JA |
12:30 |
KBC St. Michiels |
D&W Koekelare |
9-16 |
za 30 sep |
U16J |
13:00 |
KBC St. Michiels C |
Avanti Lissewege |
11-9 |
za 30 sep |
U18M |
14:00 |
KBC St. Michiels |
HO Beitem |
25-9 |
za 30 sep |
1ND |
14:15 |
KBC St. Michiels A |
Grenskracht Menen |
38-18 |
za 30 sep |
REG DB |
15:15 |
KBC St. Michiels |
Sporting Brugge |
22-33 |
za 30 sep |
1NHB |
15:30 |
KBC St. Michiels |
KBC Male |
14-13 |
za 30 sep |
1NHA |
16:45 |
KBC St. Michiels |
KBC Male |
20-19 |
za 30 sep |
2NHB |
18:00 |
KBC St. Michiels |
Grenskracht Menen |
27-22 |
za 30 sep |
2NHA |
19:15 |
KBC St. Michiels |
Grenskracht Menen |
26-23 |
zo 1 okt |
REG HB |
9:00 |
KRB Jabbeke |
KBC St. Michiels |
14-26 |
zo 1 okt |
LH |
10:45 |
KBK Temse |
KBC St. Michiels |
22-19 |
za 30 sep |
REG DA |
|
Vrij |
|
|
za 30 sep |
1ND B |
|
Vrij |
|
|
|
REG HA |
|
Vrij A |
|
|
|
LD |
|
Vrij |
|
|
|
U16J |
|
Vrij |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
za 7 okt |
U14JA |
10:30 |
KBC St. Michiels |
KBK Temse |
30-0 ff |
za 7 okt |
U18J |
11:30 |
KBC St. Michiels B |
Sporting Brugge |
19-10 |
za 7 okt |
REG HA |
12:45 |
KBC St. Michiels |
KBC Aalter |
20-16 |
zo 8 okt |
LH |
11:00 |
KBC St. Michiels |
KBC Aalter B (2LH) |
19-14 |
za 7 okt |
U14M |
13:30 |
HO Beitem |
KBC St. Michiels |
19-5 |
za 7 okt |
U12 A |
14:00 |
HO Beitem |
KBC St. Michiels |
14-3 |
za 7 okt |
U16J |
15:30 |
HO Beitem |
KBC St. Michiels A |
19-11 |
za 7 okt |
1NHB |
17:30 |
D&W Koekelare |
KBC St. Michiels |
9-26 |
za 7 okt |
1NHA |
18:45 |
D&W Koekelare |
KBC St. Michiels |
15-27 |
za 7 okt |
2NHB |
18:15 |
D&W Koekelare |
KBC St. Michiels |
28-21 |
za 7 okt |
2NHA |
19:30 |
D&W Koekelare |
KBC St. Michiels |
17-21 |
za 7 okt |
U18M |
18:45 |
Noordster Dudzele |
KBC St. Michiels |
30-25 |
za 7 okt |
1ND |
20:00 |
Noordster Dudzele |
KBC St. Michiels B |
21-19 |
za 7 okt |
LD |
20:00 |
t Botterken Baasrode |
KBC St. Michiels |
25-27 |
zo 8 okt |
U16MA |
9:30 |
KRB Jabbeke |
KBC St. Michiels |
6-23 |
zo 8 okt |
REG DB |
11:15 |
Atlas Varsenare |
KBC St. Michiels |
21-24 |
zo 8 okt |
U16J |
12:00 |
Krachtbal Torhout |
KBC St. Michiels C |
18-13 |
zo 8 okt |
U18J |
13:00 |
Krachtbal Torhout |
KBC St. Michiels A |
15-18 |
zo 8 okt |
REG DA |
14:15 |
Krachtbal Torhout |
KBC St. Michiels |
8-28 |
|
1ND A |
|
Vrij |
|
|
|
U16J |
|
Vrij |
|
|
|
REG HB |
|
Vrij B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
za 14 okt |
U18J |
10:15 |
KBC St. Michiels A |
WWR Ingelmunster |
24-20 |
za 14 okt |
U16J |
11:30 |
KBC St. Michiels A |
KBC Opstal |
17-8 |
za 14 okt |
U16MA |
12:30 |
KBC St. Michiels |
D&W Koekelare |
25-16 |
za 14 okt |
U16J |
13:30 |
KBC St. Michiels B |
HO Beitem |
12-19 |
za 14 okt |
1ND |
14:30 |
KBC St. Michiels A |
Noordster Dudzele |
27-21 |
za 14 okt |
REG DB |
14:30 |
KBC St. Michiels |
t Klaverken Buggenhout |
25-24 |
za 14 okt |
1NHB |
15:45 |
KBC St. Michiels |
Osiris Aalst |
28-9 |
za 14 okt |
1NHA |
17:00 |
KBC St. Michiels |
Osiris Aalst |
41-16 |
za 14 okt |
REG DA |
15:45 |
KBC St. Michiels |
HO Beitem |
18-11 |
za 14 okt |
LD |
17:00 |
KBC St. Michiels |
KBC Maldegem-Donk (LD) |
33-26 |
za 14 okt |
1ND |
18:15 |
KBC St. Michiels B |
t Klaverken Buggenhout |
30-23 |
za 14 okt |
2NHB |
18:15 |
KBC St. Michiels |
KBC Opstal |
22-18 |
za 14 okt |
2NHA |
19:30 |
KBC St. Michiels |
KBC Opstal |
30-19 |
za 14 okt |
U14M |
10:15 |
D&W Koekelare |
KBC St. Michiels |
24-8 |
za 14 okt |
U12 A |
11:15 |
Avanti Lissewege |
KBC St. Michiels |
8-12 |
za 14 okt |
U14JA |
11:30 |
Sporting Brugge |
KBC St. Michiels |
8-10 |
za 14 okt |
LH |
17:00 |
KBC Aalter A (2LH) |
KBC St. Michiels |
21-25 |
za 14 okt |
U18J |
18:45 |
t Botterken Baasrode |
KBC St. Michiels B |
9-26 |
zo 15 okt |
U18M |
9:00 |
KBK Ichtegem |
KBC St. Michiels |
17-28 |
zo 15 okt |
REG HB |
11:00 |
Krachtbal Snellegem |
KBC St. Michiels |
14-10 |
zo 15 okt |
REG HA |
13:45 |
t Klaverken Buggenhout |
KBC St. Michiels |
9-20 |
|
U16J C |
|
Vrij |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
za 21 okt |
U14JA |
10:15 |
KBC St. Michiels |
t Botterken Baasrode |
6-14 |
za 21 okt |
U18J |
11:15 |
KBC St. Michiels B |
KBC Male |
10-10 |
za 21 okt |
U16MA |
12:30 |
KBC St. Michiels |
t Klaverken Buggenhout |
24-17 |
za 21 okt |
U14M |
13:30 |
KBC St. Michiels |
KRB Jabbeke |
6-13 |
za 21 okt |
REG HA |
14:30 |
KBC St. Michiels |
Avanti Lissewege |
17-12 |
za 21 okt |
REG DB |
15:45 |
KBC St. Michiels |
KBC Heist |
16-18 |
za 21 okt |
REG DA |
17:00 |
KBC St. Michiels |
KBC Heist |
22-14 |
za 21 okt |
LD |
18:15 |
KBC St. Michiels |
KBK Temse (2LD) |
35-18 |
zo 22 okt |
LH |
11:00 |
KBC St. Michiels |
Buffalo s Sijsele (2LH) |
33-11 |
za 21 okt |
U16J |
14:30 |
HO Beitem |
KBC St. Michiels C |
22-6 |
za 21 okt |
U16J |
16:15 |
D&W Koekelare |
KBC St. Michiels A |
uitgesteld |
za 21 okt |
U18J |
17:30 |
t Botterken Baasrode |
KBC St. Michiels A |
0-30 ff |
za 21 okt |
U16J |
17:45 |
KBC Opstal |
KBC St. Michiels B |
11-16 |
zo 22 okt |
1NHB |
10:15 |
KBK Ichtegem |
KBC St. Michiels |
9-25 |
zo 22 okt |
1NHA |
11:30 |
KBK Ichtegem |
KBC St. Michiels |
11-30 |
zo 22 okt |
1ND |
11:30 |
KRB Jabbeke |
KBC St. Michiels B |
19-27 |
zo 22 okt |
1ND |
15:00 |
t Klaverken Buggenhout |
KBC St. Michiels A |
20-31 |
|
U12 A |
|
Vrij |
|
|
|
REG HB |
|
Vrij A |
|
|
|
U18M |
|
Vrij |
|
|
|
2NHA |
|
Vrij B |
|
|
|
2NHB |
|
Vrij B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
za 28 okt |
U18J |
9:45 |
KBC St. Michiels A |
Sporting Brugge |
11-15 |
za 28 okt |
1NHB |
10:00 |
KBC St. Michiels |
WWR Ingelmunster |
37-10 |
za 28 okt |
1NHA |
11:15 |
KBC St. Michiels |
WWR Ingelmunster |
41-6 |
za 28 okt |
U16J |
11:00 |
KBC St. Michiels A |
KRB Jabbeke B |
16-18 |
za 28 okt |
U16J |
12:00 |
KBC St. Michiels B |
D&W Koekelare |
14-9 |
za 28 okt |
U16MA |
12:30 |
KBC St. Michiels |
KBK Ichtegem |
26-9 |
za 28 okt |
U16J |
13:30 |
KBC St. Michiels C |
KBC Opstal |
0-30 ff |
za 28 okt |
U14JA |
13:30 |
KBC St. Michiels |
Grenskracht Menen |
8-11 |
za 28 okt |
1ND |
14:30 |
KBC St. Michiels A |
KRB Jabbeke |
31-20 |
za 28 okt |
REG HA |
14:30 |
KBC St. Michiels |
Atlas Varsenare |
19-16 |
za 28 okt |
REG DB |
15:45 |
KBC St. Michiels |
D&W Koekelare |
21-9 |
za 28 okt |
U18M |
15:45 |
KBC St. Michiels |
KBC Male |
29-14 |
za 28 okt |
LD |
17:00 |
KBC St. Michiels |
KBK Ichtegem |
17-17 |
za 28 okt |
REG HB |
17:00 |
KBC St. Michiels |
KSVV Inter Assebroek |
18-26 |
za 28 okt |
2NHB |
18:15 |
KBC St. Michiels |
t Botterken Baasrode |
16-38 |
za 28 okt |
2NHA |
19:30 |
KBC St. Michiels |
t Botterken Baasrode |
18-20 |
za 28 okt |
REG DA |
18:15 |
KBC St. Michiels |
D&W Koekelare |
17-16 |
za 28 okt |
1ND |
19:30 |
KBC St. Michiels B |
WWR Ingelmunster |
29-16 |
zo 29 okt |
LH |
11:00 |
KBC St. Michiels |
KSVV Inter Assebroek |
19-16 |
za 28 okt |
U12 A |
16:00 |
KBC Aalter |
KBC St. Michiels |
14-5 |
zo 29 okt |
U14M |
10:00 |
KBK Ichtegem |
KBC St. Michiels |
17-9 |
|
U18J |
|
Vrij |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
za 4 nov |
U12 A |
10:30 |
KBC St. Michiels |
t Klaverken Buggenhout |
11-8 |
za 4 nov |
U18J |
11:30 |
KBC St. Michiels B |
KBK Ichtegem |
26-8 |
za 4 nov |
U14M |
12:45 |
KBC St. Michiels |
Krachtbal Snellegem |
11-13 |
za 4 nov |
1ND |
13:45 |
KBC St. Michiels A |
WWR Ingelmunster |
30-24 |
za 4 nov |
REG DA |
15:00 |
KBC St. Michiels |
WWR Ingelmunster |
21-14 |
za 4 nov |
U16J |
14:00 |
Krachtbal Snellegem |
KBC St. Michiels A |
21-6 |
za 4 nov |
REG HA |
14:30 |
Grenskracht Menen |
KBC St. Michiels |
uitgesteld |
za 4 nov |
U16MA |
15:30 |
Osiris Aalst |
KBC St. Michiels |
10-18 |
za 4 nov |
U18M |
16:00 |
HO Beitem |
KBC St. Michiels |
uitgesteld |
za 4 nov |
REG HB |
18:45 |
KBC Male |
KBC St. Michiels |
19-15 |
za 4 nov |
LD |
20:00 |
KBC Opstal |
KBC St. Michiels |
uitgesteld |
za 4 nov |
U16J |
20:00 |
D&W Koekelare |
KBC St. Michiels C |
uitgesteld |
zo 5 nov |
1NHB |
9:00 |
HO Beitem |
KBC St. Michiels |
uitgesteld |
zo 5 nov |
1NHA |
10:15 |
HO Beitem |
KBC St. Michiels |
uitgesteld |
zo 5 nov |
2NHB |
9:00 |
HO Beitem |
KBC St. Michiels |
uitgesteld |
zo 5 nov |
2NHA |
10:15 |
HO Beitem |
KBC St. Michiels |
uitgesteld |
zo 5 nov |
U18J |
9:00 |
KRB Jabbeke |
KBC St. Michiels A |
uitgesteld |
zo 5 nov |
U16J |
9:15 |
KRB Jabbeke B |
KBC St. Michiels B |
uitgesteld |
zo 5 nov |
LH |
9:30 |
Z.A.K.Beveren (2LH) |
KBC St. Michiels |
uitgesteld |
zo 5 nov |
1ND |
10:15 |
Atlas Varsenare |
KBC St. Michiels B |
uitgesteld |
zo 5 nov |
U14JA |
10:15 |
KRB Jabbeke |
KBC St. Michiels |
uitgesteld |
|
REG DB |
|
Vrij |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
za 25 nov |
U18J |
10:00 |
KBC St. Michiels A |
KBC St. Michiels B |
14-13 |
za 25 nov |
REG HB |
11:15 |
KBC St. Michiels |
HO Beitem |
17-23 |
za 25 nov |
U16MA |
12:30 |
KBC St. Michiels |
KRB Jabbeke |
20-6 |
za 25 nov |
U16J |
13:30 |
KBC St. Michiels C |
KBC St. Michiels A |
19-13 |
za 25 nov |
1ND |
14:30 |
KBC St. Michiels A |
KBC Heist |
33-20 |
za 25 nov |
REG DB |
14:30 |
KBC St. Michiels |
Avanti Lissewege B |
16-15 |
za 25 nov |
1NHB |
15:45 |
KBC St. Michiels |
KRB Jabbeke |
16-15 |
za 25 nov |
1NHA |
17:00 |
KBC St. Michiels |
KRB Jabbeke |
23-12 |
za 25 nov |
REG HA |
15:45 |
KBC St. Michiels |
HO Beitem |
15-21 |
za 25 nov |
REG DA |
17:00 |
KBC St. Michiels |
t Klaverken Buggenhout |
30-10 |
za 25 nov |
2NHB |
18:15 |
KBC St. Michiels |
KBK Temse |
19-17 |
za 25 nov |
2NHA |
19:30 |
KBC St. Michiels |
KBK Temse |
21-28 |
za 25 nov |
LD |
18:15 |
KBC St. Michiels |
t Botterken Baasrode |
21-13 |
za 25 nov |
1ND |
19:30 |
KBC St. Michiels B |
KBC Male |
21-28 |
zo 26 nov |
LH |
11:00 |
KBC St. Michiels |
Atlas Varsenare |
24-15 |
zo 26 nov |
U14JA |
10:45 |
KBK Temse |
KBC St. Michiels |
9-5 |
zo 26 nov |
U16J |
15:00 |
t Klaverken Buggenhout |
KBC St. Michiels B |
24-12 |
|
U18M |
|
Vrij |
|
|
|
U14M |
|
Vrij |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
za 9 dec |
U14M |
11:00 |
KBC St. Michiels |
t Botterken Baasrode |
15-15 |
za 9 dec |
U18M |
12:00 |
KBC St. Michiels |
HO Beitem |
27-14 |
za 9 dec |
REG HA |
13:15 |
KBC St. Michiels |
KBK Ichtegem |
6-21 |
za 9 dec |
1ND |
14:30 |
KBC St. Michiels A |
t Botterken Baasrode |
31-14 |
za 9 dec |
1NHB |
15:45 |
KBC St. Michiels |
KSVV Inter Assebroek |
35-16 |
za 9 dec |
1NHA |
17:00 |
KBC St. Michiels |
KSVV Inter Assebroek |
42-20 |
za 9 dec |
1ND |
18:15 |
KBC St. Michiels B |
Grenskracht Menen |
15-25 |
za 9 dec |
REG DB |
12:00 |
Grenskracht Menen |
KBC St. Michiels |
uitgesteld |
za 9 dec |
U14JA |
12:45 |
t Botterken Baasrode |
KBC St. Michiels |
uitgesteld |
za 9 dec |
REG DA |
13:15 |
Grenskracht Menen |
KBC St. Michiels |
uitgesteld |
za 9 dec |
U16J |
16:00 |
KBC Aalter |
KBC St. Michiels A |
5-7 |
za 9 dec |
U12 |
15:00 |
HO Beitem |
KBC St. Michiels |
uitgesteld |
zo 10 dec |
LH |
9:00 |
KBK Ichtegem (2LH) |
KBC St. Michiels |
10-30 |
zo 10 dec |
LD |
9:30 |
KBK Temse (2LD) |
KBC St. Michiels |
18-24 |
zo 10 dec |
U16J |
12:00 |
KBK Temse |
KBC St. Michiels B |
30-0 ff |
zo 10 dec |
U16MA |
12:30 |
t Klaverken Buggenhout |
KBC St. Michiels |
10-15 |
zo 10 dec |
U18J |
13:45 |
t Klaverken Buggenhout |
KBC St. Michiels B |
30-0 ff |
zo 10 dec |
U16J |
16:15 |
t Klaverken Buggenhout |
KBC St. Michiels C |
22-5 |
|
U18J |
|
Vrij |
|
|
|
2NHA |
|
Vrij A |
|
|
|
REG HB |
|
Vrij C |
|
|
|
2NHB |
|
Vrij A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
za 16 dec |
U14JA |
10:30 |
KBC St. Michiels |
t Klaverken Buggenhout |
2-14 |
za 16 dec |
U18J |
10:45 |
KBC St. Michiels B |
KBC Heist |
16-22 |
za 16 dec |
U16J |
11:30 |
KBC St. Michiels B |
Krachtbal Snellegem |
7-14 |
za 16 dec |
U18M |
12:00 |
KBC St. Michiels |
Noordster Dudzele |
35-30 |
za 16 dec |
U16MA |
12:30 |
KBC St. Michiels |
Avanti Lissewege |
23-7 |
za 16 dec |
REG HB |
13:15 |
KBC St. Michiels |
Helios Halle |
23-13 |
za 16 dec |
U16J |
13:30 |
KBC St. Michiels C |
KRB Jabbeke B |
10-17 |
za 16 dec |
1ND |
14:30 |
KBC St. Michiels A |
Atlas Varsenare |
27-17 |
za 16 dec |
LD |
14:45 |
KBC St. Michiels |
KRB Jabbeke |
18-14 |
za 16 dec |
1NHB |
15:45 |
KBC St. Michiels |
Sporting Brugge |
32-12 |
za 16 dec |
1NHA |
17:00 |
KBC St. Michiels |
Sporting Brugge |
44-13 |
za 16 dec |
1ND |
16:00 |
KBC St. Michiels B |
t Botterken Baasrode |
21-34 |
za 16 dec |
2NHB |
18:15 |
KBC St. Michiels |
KBC Male |
19-29 |
za 16 dec |
2NHA |
19:30 |
KBC St. Michiels |
KBC Male |
22-22 |
za 16 dec |
REG DB |
10:00 |
Avanti Lissewege A |
KBC St. Michiels |
14-11 |
za 16 dec |
U18J |
10:00 |
KBC Male |
KBC St. Michiels A |
23-11 |
za 16 dec |
U14M |
10:30 |
Buffalo s Sijsele |
KBC St. Michiels |
17-13 |
za 16 dec |
REG DA |
16:30 |
Avanti Lissewege |
KBC St. Michiels |
23-14 |
zo 17 dec |
U16J |
15:00 |
t Klaverken Buggenhout |
KBC St. Michiels A |
30-0 ff |
|
REG HA |
|
Vrij B |
|
|
|
LH |
|
Vrij |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23/12 tot en met 31/12: winterstop |
|
za 6 jan |
U18J |
10:00 |
KBC St. Michiels A |
KBK Ichtegem |
uitgesteld |
za 6 jan |
U16J |
10:00 |
KBC St. Michiels A |
KRB Jabbeke A |
uitgesteld |
za 6 jan |
U16J |
11:00 |
KBC St. Michiels B |
KBC Aalter |
uitgesteld |
za 6 jan |
U18J |
11:15 |
KBC St. Michiels B |
D&W Koekelare |
uitgesteld |
za 6 jan |
REG HB |
12:00 |
KBC St. Michiels |
KRB Jabbeke |
uitgesteld |
za 6 jan |
U16J |
13:15 |
KBC St. Michiels C |
KBK Temse |
uitgesteld |
za 6 jan |
REG DB |
14:30 |
KBC St. Michiels |
KBK Ichtegem |
uitgesteld |
za 6 jan |
REG DA |
15:45 |
KBC St. Michiels |
Noordster Dudzele |
uitgesteld |
zo 7 jan |
LH |
11:00 |
KBC St. Michiels |
KBK Temse |
uitgesteld |
za 6 jan |
U14JA |
10:45 |
Grenskracht Menen |
KBC St. Michiels |
uitgesteld |
za 6 jan |
U14M |
11:15 |
Avanti Lissewege |
KBC St. Michiels |
uitgesteld |
za 6 jan |
2NHB |
12:00 |
Grenskracht Menen |
KBC St. Michiels |
uitgesteld |
za 6 jan |
1ND |
13:15 |
Grenskracht Menen |
KBC St. Michiels A |
uitgesteld |
za 6 jan |
2NHA |
13:15 |
Grenskracht Menen |
KBC St. Michiels |
uitgesteld |
za 6 jan |
1NHB |
17:45 |
KBC Male |
KBC St. Michiels |
uitgesteld |
za 6 jan |
1NHA |
19:00 |
KBC Male |
KBC St. Michiels |
uitgesteld |
zo 7 jan |
U16MA |
9:15 |
KBK Ichtegem |
KBC St. Michiels |
uitgesteld |
zo 7 jan |
LD |
10:15 |
KBK Ichtegem |
KBC St. Michiels |
uitgesteld |
zo 7 jan |
U18M |
11:00 |
Noordster Dudzele |
KBC St. Michiels |
uitgesteld |
|
1ND |
|
Vrij |
|
|
|
REG HA |
|
Vrij A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
za 13 jan |
U14JA |
10:30 |
KBC St. Michiels |
KRB Jabbeke |
8-9 |
za 13 jan |
U14M |
11:30 |
KBC St. Michiels |
HO Beitem |
13-13 |
za 13 jan |
U16MA |
12:30 |
KBC St. Michiels |
Osiris Aalst |
20-12 |
za 13 jan |
LD |
13:30 |
KBC St. Michiels |
KBC Opstal |
30-0 ff |
za 13 jan |
1ND |
14:45 |
KBC St. Michiels B |
Noordster Dudzele |
19-23 |
za 13 jan |
1NHB |
16:00 |
KBC St. Michiels |
D&W Koekelare |
26-22 |
za 13 jan |
1NHA |
17:15 |
KBC St. Michiels |
D&W Koekelare |
38-15 |
za 13 jan |
2NHB |
18:30 |
KBC St. Michiels |
D&W Koekelare |
12-24 |
za 13 jan |
2NHA |
19:45 |
KBC St. Michiels |
D&W Koekelare |
21-17 |
za 13 jan |
U18J |
11:00 |
Avanti Lissewege |
KBC St. Michiels B |
18-9 |
za 13 jan |
U16J |
14:30 |
t Botterken Baasrode |
KBC St. Michiels A |
30-0 ff |
za 13 jan |
REG DA |
15:00 |
KBC Male |
KBC St. Michiels |
20-17 |
za 13 jan |
U16J |
16:00 |
KBC Aalter |
KBC St. Michiels C |
10-10 |
za 13 jan |
REG DB |
16:15 |
KBC Male |
KBC St. Michiels |
0-30 ff |
za 13 jan |
REG HA |
17:00 |
KBC Aalter |
KBC St. Michiels |
14-12 |
za 13 jan |
U18J |
17:30 |
KBC Heist |
KBC St. Michiels A |
26-21 |
za 13 jan |
LH |
18:15 |
KBC Aalter B (2LH) |
KBC St. Michiels |
18-18 |
zo 14 jan |
U12 2B |
9:00 |
Krachtbal Snellegem |
KBC St. Michiels |
3-10 |
zo 14 jan |
U16J |
9:00 |
KRB Jabbeke A |
KBC St. Michiels B |
18- 6 |
zo 14 jan |
U18M |
11:30 |
KBK Ichtegem |
KBC St. Michiels |
10-25 |
|
1ND |
|
Vrij |
|
|
|
REG HB |
|
Vrij B |
|
|
|
|
|
|
|
|
za 20 jan |
U18J |
10:00 |
KBC St. Michiels A |
t Klaverken Buggenhout |
uitgesteld |
za 20 jan |
U16J |
11:15 |
KBC St. Michiels A |
KBC St. Michiels B |
uitgesteld |
za 20 jan |
U18M |
12:15 |
KBC St. Michiels |
KBK Ichtegem |
uitgesteld |
za 20 jan |
REG HA |
14:30 |
KBC St. Michiels |
t Botterken Baasrode |
uitgesteld |
za 20 jan |
REG HB |
14:30 |
KBC St. Michiels |
Noordster Dudzele |
uitgesteld |
za 20 jan |
1NHB |
15:45 |
KBC St. Michiels |
t Klaverken Buggenhout |
uitgesteld |
za 20 jan |
1NHA |
17:00 |
KBC St. Michiels |
t Klaverken Buggenhout |
uitgesteld |
za 20 jan |
REG DB |
15:45 |
KBC St. Michiels |
t Botterken Baasrode |
uitgesteld |
za 20 jan |
1ND |
17:00 |
KBC St. Michiels B |
KBC St. Michiels A |
uitgesteld |
za 20 jan |
2NHB |
18:15 |
KBC St. Michiels |
Krachtbal Snellegem |
uitgesteld |
za 20 jan |
2NHA |
19:30 |
KBC St. Michiels |
Krachtbal Snellegem |
uitgesteld |
za 20 jan |
REG DA |
18:15 |
KBC St. Michiels |
t Botterken Baasrode |
uitgesteld |
zo 21 jan |
LH |
11:00 |
KBC St. Michiels |
KB Moerdamme (2LH) |
uitgesteld |
za 20 jan |
U16J |
14:00 |
Krachtbal Snellegem |
KBC St. Michiels C |
uitgesteld |
za 20 jan |
U16MA |
15:00 |
HO Beitem |
KBC St. Michiels |
uitgesteld |
za 20 jan |
U14JA |
17:15 |
D&W Koekelare |
KBC St. Michiels |
uitgesteld |
za 20 jan |
U14M |
17:45 |
Noordster Dudzele |
KBC St. Michiels |
uitgesteld |
zo 21 jan |
U18J |
10:15 |
WWR Ingelmunster |
KBC St. Michiels B |
uitgesteld |
|
LD |
|
Vrij |
|
|
,, |
|
|
|
|
|
za 27 jan |
U12 2B |
9:00 |
KBC St. Michiels |
t Botterken Baasrode |
14-9 |
za 27 jan |
U16J |
10:00 |
KBC St. Michiels A |
KBK Ichtegem A |
0-30 ff |
za 27 jan |
U16J |
11:00 |
KBC St. Michiels B |
t Botterken Baasrode |
10-18 |
za 27 jan |
U14M |
12:00 |
KBC St. Michiels |
D&W Koekelare |
15-18 |
za 27 jan |
U16J |
13:00 |
KBC St. Michiels C |
KRB Jabbeke A |
16-19 |
za 27 jan |
REG HB |
14:00 |
KBC St. Michiels |
Krachtbal Snellegem |
9-14 |
za 27 jan |
REG HA |
15:15 |
KBC St. Michiels |
t Klaverken Buggenhout |
22-9 |
zo 28 jan |
LH |
11:00 |
KBC St. Michiels |
KBC Aalter A (2LH) |
42-18 |
za 27 jan |
U16MA |
9:00 |
Avanti Lissewege |
KBC St. Michiels |
18-20 |
za 27 jan |
1NHB |
16:45 |
Osiris Aalst |
KBC St. Michiels |
17-44 |
za 27 jan |
1NHA |
18:00 |
Osiris Aalst |
KBC St. Michiels |
17-37 |
za 27 jan |
1ND |
18:45 |
Noordster Dudzele |
KBC St. Michiels A |
11-31 |
za 27 jan |
2NHB |
18:45 |
KBC Opstal |
KBC St. Michiels |
29-7 |
za 27 jan |
2NHA |
20:00 |
KBC Opstal |
KBC St. Michiels |
15-26 |
za 27 jan |
REG DB |
20:00 |
Sporting Brugge |
KBC St. Michiels |
33-22 |
za 27 jan |
U18J |
20:00 |
D&W Koekelare |
KBC St. Michiels A |
15-12 |
zo 28 jan |
LD |
10:15 |
KRB Jabbeke |
KBC St. Michiels |
16-22 |
zo 28 jan |
U14JA |
12:30 |
t Klaverken Buggenhout |
KBC St. Michiels |
12-4 |
zo 28 jan |
U18J |
13:00 |
Krachtbal Torhout |
KBC St. Michiels B |
6-29 |
zo 28 jan |
1ND |
15:00 |
t Klaverken Buggenhout |
KBC St. Michiels B |
|
za 27 jan |
REG DA |
10:00 |
Vrij |
|
|
za 27 jan |
U18M |
12:30 |
Vrij |
|
|
,, |
|
|
|
|
|
za 3 feb |
U18J |
10:00 |
KBC St. Michiels A |
Krachtbal Torhout |
19-8 |
za 3 feb |
U16MA |
11:15 |
KBC St. Michiels |
HO Beitem |
27-5 |
za 3 feb |
U14JA |
12:15 |
KBC St. Michiels |
D&W Koekelare |
9-16 |
za 3 feb |
U18M |
13:15 |
KBC St. Michiels |
KBC Male |
26-9 |
za 3 feb |
1ND |
14:30 |
KBC St. Michiels A |
t Klaverken Buggenhout |
37-16 |
za 3 feb |
1NHB |
15:45 |
KBC St. Michiels |
KBK Ichtegem |
28-16 |
za 3 feb |
1NHA |
17:00 |
KBC St. Michiels |
KBK Ichtegem |
24-9 |
za 3 feb |
REG DB |
15:45 |
KBC St. Michiels |
Atlas Varsenare |
30-0 ff |
za 3 feb |
REG DA |
17:00 |
KBC St. Michiels |
Krachtbal Torhout |
25-7 |
za 3 feb |
1ND |
18:15 |
KBC St. Michiels B |
KRB Jabbeke |
23-28 |
za 3 feb |
REG HA |
16:15 |
Avanti Lissewege |
KBC St. Michiels |
19-20 |
za 3 feb |
U18J |
17:30 |
Sporting Brugge |
KBC St. Michiels B |
16-8 |
zo 4 feb |
U12 2B |
11:15 |
KBK Ichtegem |
KBC St. Michiels |
7-13 |
zo 4 feb |
U14M |
9:30 |
KRB Jabbeke |
KBC St. Michiels |
16-15 |
zo 4 feb |
LH |
10:30 |
Buffalo s Sijsele (2LH) |
KBC St. Michiels |
16-14 |
|
2NHB |
|
Vrij B |
|
|
|
2NHA |
|
Vrij B |
|
|
|
REG HB |
|
Vrij A |
|
|
|
LD |
|
Vrij |
|
|
,, |
|
|
|
|
|
za 10 feb |
U12 |
9:30 |
KBC St. Michiels |
KRB Jabbeke |
5-14 |
za 10 feb |
U14JA |
10:30 |
KBC St. Michiels |
Sporting Brugge |
12-4 |
za 10 feb |
U14M |
11:30 |
KBC St. Michiels |
Sporting Brugge |
30-0 ff |
za 10 feb |
U18J |
12:30 |
KBC St. Michiels B |
KRB Jabbeke |
17-15 |
za 10 feb |
U18M |
15:00 |
KBC Male |
KBC St. Michiels |
18-29 |
za 10 feb |
U18J |
16:15 |
Avanti Lissewege |
KBC St. Michiels A |
30-0 ff |
za 10 feb |
U16MA |
16:45 |
D&W Koekelare |
KBC St. Michiels |
16-19 |
za 10 feb |
REG HA |
17:00 |
D&W Koekelare |
KBC St. Michiels |
19-13 |
za 10 feb |
1ND |
17:30 |
KBC Male |
KBC St. Michiels A |
19-32 |
za 10 feb |
LH |
18:15 |
D&W Koekelare |
KBC St. Michiels |
27-18 |
za 10 feb |
1NHB |
18:45 |
Avanti Lissewege |
KBC St. Michiels |
0-30 ff |
za 10 feb |
1NHA |
20:00 |
Avanti Lissewege |
KBC St. Michiels |
22-36 |
za 10 feb |
2NHB |
18:45 |
KBC Heist |
KBC St. Michiels |
32-10 |
za 10 feb |
2NHA |
20:00 |
KBC Heist |
KBC St. Michiels |
16-21 |
za 10 feb |
1ND |
19:00 |
KBC Heist |
KBC St. Michiels B |
19-21 |
za 10 feb |
REG HB |
19:30 |
D&W Koekelare |
KBC St. Michiels |
15-12 |
zo 11 feb |
REG DA |
9:00 |
KRB Jabbeke |
KBC St. Michiels |
5-21 |
zo 11 feb |
REG DB |
10:15 |
KRB Jabbeke |
KBC St. Michiels |
14-21 |
zo 11 feb |
LD |
10:00 |
KBC Maldegem-Donk (2LD) |
KBC St. Michiels |
18-25 |
,, |
|
|
|
|
|
za 17 feb |
U12 2B |
10:00 |
KBC St. Michiels |
HO Beitem |
9-8 |
za 17 feb |
U14JA |
10:00 |
KBC St. Michiels |
KBK Temse |
30-0 ff |
za 17 feb |
U18J |
11:00 |
KBC St. Michiels B |
t Botterken Baasrode |
29-14 |
za 17 feb |
U14M |
12:15 |
KBC St. Michiels |
KBK Ichtegem |
14-14 |
za 17 feb |
U16J-3 |
12:15 |
KBC St. Michiels B |
Avanti Lissewege |
10-11 |
za 17 feb |
U16J-3 |
13:15 |
KBC St. Michiels A |
D&W Koekelare |
11-15 |
za 17 feb |
U18M |
15:30 |
HO Beitem |
KBC St. Michiels |
11-31 |
za 17 feb |
REG HB |
16:15 |
KSVV Inter Assebroek |
KBC St. Michiels |
25-17 |
za 17 feb |
LH |
20:00 |
KSVV Inter Assebroek |
KBC St. Michiels |
30-0 ff |
zo 18 feb |
1NHB |
9:00 |
WWR Ingelmunster |
KBC St. Michiels |
16-31 |
zo 18 feb |
1NHA |
10:15 |
WWR Ingelmunster |
KBC St. Michiels |
11-26 |
zo 18 feb |
1ND |
9:00 |
WWR Ingelmunster |
KBC St. Michiels B |
30-18 |
zo 18 feb |
U16MA |
10:15 |
KRB Jabbeke |
KBC St. Michiels |
10-19 |
zo 18 feb |
REG HA |
10:45 |
Atlas Varsenare |
KBC St. Michiels |
16-10 |
zo 18 feb |
1ND |
11:30 |
KRB Jabbeke |
KBC St. Michiels A |
12-25 |
zo 18 feb |
U18J |
11:30 |
WWR Ingelmunster |
KBC St. Michiels A |
30-0 ff |
zo 18 feb |
REG DB |
13:45 |
t Klaverken Buggenhout |
KBC St. Michiels |
|
,, |
|
|
|
|
|
za 24 feb |
U18J |
11:00 |
KBC St. Michiels A |
t Botterken Baasrode |
30-0 ff |
za 24 feb |
U16J-3 |
11:15 |
KBC St. Michiels A |
KBC Aalter |
20-8 |
za 24 feb |
U18M |
12:15 |
KBC St. Michiels |
Noordster Dudzele |
29-8 |
za 24 feb |
U16MA |
12:15 |
KBC St. Michiels |
D&W Koekelare |
31-19 |
za 24 feb |
REG HB |
13:15 |
KBC St. Michiels |
KBC Male |
16-18 |
za 24 feb |
REG HA |
13:30 |
KBC St. Michiels |
Grenskracht Menen |
44-2 |
za 24 feb |
LD |
14:30 |
KBC St. Michiels |
KBC Maldegem-Donk (2LD) |
29-20 |
za 24 feb |
1NHB |
15:45 |
KBC St. Michiels |
HO Beitem |
26-3 |
za 24 feb |
1NHA |
17:00 |
KBC St. Michiels |
HO Beitem |
31-16 |
za 24 feb |
1ND |
15:45 |
KBC St. Michiels B |
Atlas Varsenare |
19-18 |
za 24 feb |
2NHB |
18:15 |
KBC St. Michiels |
HO Beitem |
3-24 |
za 24 feb |
2NHA |
19:30 |
KBC St. Michiels |
HO Beitem |
27-21 |
zo 25 feb |
LH |
11:00 |
KBC St. Michiels |
Z.A.K.Beveren (2LH) |
30-25 |
za 24 feb |
U18J |
10:30 |
KBC Male |
KBC St. Michiels B |
21-19 |
za 24 feb |
U14JA |
11:30 |
Sporting Brugge |
KBC St. Michiels |
0-30 ff |
za 24 feb |
REG DB |
16:15 |
KBC Heist |
KBC St. Michiels |
23-16 |
za 24 feb |
U16J-3 |
16:30 |
D&W Koekelare |
KBC St. Michiels B |
uitgesteld |
za 24 feb |
REG DA |
17:30 |
KBC Heist |
KBC St. Michiels |
15-13 |
zo 25 feb |
1ND |
9:00 |
WWR Ingelmunster |
KBC St. Michiels A |
22-23 |
zo 25 feb |
U12 2B |
9:15 |
KRB Jabbeke |
KBC St. Michiels |
12-8 |
zo 25 feb |
U14M |
10:00 |
Krachtbal Snellegem |
KBC St. Michiels |
13-14 |
,, |
|
|
|
|
|
za 2 mrt |
U12 2B |
9:30 |
KBC St. Michiels |
Krachtbal Snellegem |
17-1 |
za 2 mrt |
U14JA |
10:30 |
KBC St. Michiels |
t Botterken Baasrode |
13-21 |
za 2 mrt |
U16MA |
11:30 |
KBC St. Michiels |
t Klaverken Buggenhout |
20-7 |
za 2 mrt |
U14M |
12:30 |
KBC St. Michiels |
Buffalo s Sijsele |
23-13 |
za 2 mrt |
LD |
13:45 |
KBC St. Michiels |
KBK Temse |
23-19 |
za 2 mrt |
U16J-3 |
15:00 |
KBC St. Michiels B |
KBC St. Michiels A |
19-12 |
za 2 mrt |
2NHB |
13:30 |
KBC Male |
KBC St. Michiels |
21-17 |
za 2 mrt |
2NHA |
14:45 |
KBC Male |
KBC St. Michiels |
16-9 |
za 2 mrt |
REG DA |
17:00 |
D&W Koekelare |
KBC St. Michiels |
uitgesteld |
za 2 mrt |
REG DB |
17:30 |
D&W Koekelare |
KBC St. Michiels |
uitgesteld |
za 2 mrt |
U18J |
17:30 |
Sporting Brugge |
KBC St. Michiels A |
21-7 |
za 2 mrt |
1NHB |
18:45 |
Sporting Brugge |
KBC St. Michiels |
12-31 |
za 2 mrt |
1NHA |
20:00 |
Sporting Brugge |
KBC St. Michiels |
17-32 |
za 2 mrt |
1ND |
20:00 |
t Botterken Baasrode |
KBC St. Michiels B |
uitgesteld |
zo 3 mrt |
1ND |
10:00 |
Atlas Varsenare |
KBC St. Michiels A |
16-20 |
zo 3 mrt |
REG HB |
10:00 |
Helios Halle |
KBC St. Michiels |
12-21 |
|
U18J |
|
Vrij |
|
|
|
LH |
|
Vrij |
|
|
|
REG HA |
|
Vrij B |
|
|
,, |
|
|
|
|
|
za 9 mrt |
U18J |
10:30 |
KBC St. Michiels A |
KRB Jabbeke |
14-14 |
za 9 mrt |
U16J-3 |
10:45 |
KBC St. Michiels B |
KBC Aalter |
18-5 |
za 9 mrt |
U14M |
11:45 |
KBC St. Michiels |
Noordster Dudzele |
11-25 |
za 9 mrt |
U16J-3 |
11:45 |
KBC St. Michiels A |
KBC Opstal |
23-11 |
za 9 mrt |
1ND |
13:00 |
KBC St. Michiels A |
KBC St. Michiels B |
36-22 |
za 9 mrt |
U12 2B |
12:45 |
t Botterken Baasrode |
KBC St. Michiels |
30-0 ff |
za 9 mrt |
REG HA |
13:45 |
t Botterken Baasrode |
KBC St. Michiels |
19-20 |
za 9 mrt |
U18M |
15:00 |
HO Beitem |
KBC St. Michiels |
17-26 |
za 9 mrt |
2NHB |
16:15 |
Krachtbal Snellegem |
KBC St. Michiels |
27-28 |
za 9 mrt |
2NHA |
17:30 |
Krachtbal Snellegem |
KBC St. Michiels |
24-15 |
za 9 mrt |
REG HB |
17:30 |
Noordster Dudzele |
KBC St. Michiels |
12-26 |
za 9 mrt |
LH |
19:00 |
KB Moerdamme (2LH) |
KBC St. Michiels |
17-21 |
zo 10 mrt |
U14JA |
10:15 |
KRB Jabbeke |
KBC St. Michiels |
13-13 |
zo 10 mrt |
REG DA |
10:15 |
WWR Ingelmunster |
KBC St. Michiels |
9-30 |
zo 10 mrt |
U18J |
11:30 |
KBK Ichtegem |
KBC St. Michiels B |
0-30 ff |
zo 10 mrt |
1NHB |
15:00 |
t Klaverken Buggenhout |
KBC St. Michiels |
15-29 |
zo 10 mrt |
1NHA |
16:15 |
t Klaverken Buggenhout |
KBC St. Michiels |
11-31 |
|
REG DB |
|
Vrij |
|
|
,, |
|
|
|
|
|
za 16 mrt |
U18J |
10:00 |
KBC St. Michiels A |
KBK Ichtegem |
10-21 |
za 16 mrt |
U18J |
11:15 |
KBC St. Michiels B |
D&W Koekelare |
30-8 |
za 16 mrt |
REG H |
13:30 |
KBC St. Michiels (+6) |
t Kl. Buggenhout (1NH) |
8-30 |
za 16 mrt |
REG D |
14:45 |
KBC St. Michiels (+3) |
KBK Temse (2LD) |
19-23 |
za 16 mrt |
1NH |
16:00 |
KBC St. Michiels B |
Osiris Aalst (1NH) |
15-30 |
zo 17 mrt |
LH |
10:30 |
KBC St. Michiels (+6) |
Sporting Brugge (1NH) |
25-31 |
za 16 mrt |
U14JA |
10:00 |
Grenskracht Menen |
KBC St. Michiels |
21-4 |
za 16 mrt |
1ND |
13:15 |
Grenskracht Menen |
KBC St. Michiels A |
18-36 |
za 16 mrt |
U14M |
16:45 |
Avanti Lissewege |
KBC St. Michiels |
21-16 |
zo 17 mrt |
U16MA |
9:15 |
KBK Ichtegem |
KBC St. Michiels |
10-20 |
,, |
|
|
|
|
|
za 23 mrt |
U12 2B |
10:00 |
KBC St. Michiels |
KBK Ichtegem |
10-15 |
za 23 mrt |
U18J |
11:00 |
KBC St. Michiels A |
KBC Male |
15-19 |
za 23 mrt |
U18M |
12:15 |
KBC St. Michiels |
KBK Ichtegem |
23-20 |
za 23 mrt |
REGH A |
13:30 |
KBC St. Michiels |
Botterken Baasrode |
30-0 ff |
za 23 mrt |
REG DA |
15:00 |
KBC St. Michiels |
Avanti Lissewege |
15-19 |
za 23 mrt |
REGH B |
16:00 |
KBC St. Michiels |
NS Dudzele |
15-10 |
za 23 mrt |
REG DB |
16:15 |
KBC St. Michiels |
Avanti Lissewege A |
0-30 ff |
za 23 mrt |
1NHB |
15:45 |
KBC St. Michiels |
t Klaverken Buggenhout |
36-12 |
za 23 mrt |
1NHA |
17:00 |
KBC St. Michiels |
t Klaverken Buggenhout |
37-7 |
za 23 mrt |
1ND |
18:15 |
KBC St. Michiels B |
KBC St. Michiels A |
24-42 |
za 23 mrt |
2NHB |
18:15 |
KBC St. Michiels |
Krachtbal Snellegem |
27-20 |
za 23 mrt |
2NHA |
19:30 |
KBC St. Michiels |
Krachtbal Snellegem |
8-25 |
zo 24 mrt |
LH |
11:00 |
KBC St. Michiels |
KB Moerdamme (2LH) |
17-16 |
za 23 mrt |
U16J-3 |
10:00 |
Avanti Lissewege |
KBC St. Michiels A |
23-15 |
za 23 mrt |
U16J-3 |
10:00 |
KBC Opstal |
KBC St. Michiels B |
0-30 ff |
za 23 mrt |
U16MA |
14:30 |
HO Beitem |
KBC St. Michiels |
0-30 ff |
za 23 mrt |
U14JA |
16:00 |
D&W Koekelare |
KBC St. Michiels |
|
za 23 mrt |
U18J |
17:30 |
KBC Heist |
KBC St. Michiels B |
23-27 |
za 23 mrt |
U14M |
17:45 |
Noordster Dudzele |
KBC St. Michiels |
21-10 |
za 6 apr |
U16 J A |
12:00 |
KBC St. Michiels A |
Avanti Lissewege |
beker 1/8 |
za 6 apr |
REG DB |
13:00 |
KBC St. Michiels |
KBK Ichtegem |
|
za 6 apr |
U12 |
14:00 |
HO Beitem |
KBC St. Michiels |
beker 1/8 |
za 6 apr |
1ND |
18:00 |
Reg D D&W Koekelare (+6) |
KBC St. Michiels A |
beker 1/8 |
zo 7 apr |
1NH |
9:00 |
Bot. Baasrode A (2NH) (+3) |
KBC St. Michiels A |
beker 1/8 |
zo 7 apr |
1NH |
9:00 |
KRB Jabbeke |
KBC St. Michiels B |
beker 1/8 |
zo 7 apr |
U16 M |
10:00 |
KRB Jabbeke |
KBC St. Michiels |
beker 1/8 |
zo 7 apr |
U16 J B |
10:30 |
KBK Ichtegem |
KBC St. Michiels B |
beker 1/8 |
zo 7 apr |
1ND |
11:30 |
LD Botterken Baasrode (+3) |
KBC St. Michiels B |
beker 1/8 |
zo 7 apr |
U14 M |
13:45 |
Botterken Baasrode |
KBC St. Michiels |
beker 1/8 |
,, |
|
|
|
|
|
za 13 apr |
U18J |
11:15 |
KBC St. Michiels B |
WWR Ingelmunster |
|
za 13 apr |
REGH A |
15:45 |
Grenskracht Menen |
KBC St. Michiels |
|
za 13 apr |
REG DB |
18:45 |
t Botterken Baasrode |
KBC St. Michiels |
|
za 13 apr |
REG DA |
20:00 |
t Botterken Baasrode |
KBC St. Michiels |
|
za 13 apr |
LD |
20:00 |
KBC Opstal |
KBC St. Michiels |
|
zo 14 apr |
1NHB |
9:00 |
HO Beitem |
KBC St. Michiels |
|
zo 14 apr |
1NHA |
10:15 |
HO Beitem |
KBC St. Michiels |
|
zo 14 apr |
2NHB |
9:00 |
HO Beitem |
KBC St. Michiels |
|
zo 14 apr |
2NHA |
10:15 |
HO Beitem |
KBC St. Michiels |
|
zo 14 apr |
LH |
9:30 |
Z.A.K.Beveren (2LH) |
KBC St. Michiels |
|
zo 14 apr |
1ND |
10:15 |
Atlas Varsenare |
KBC St. Michiels B |
|
zo 14 apr |
U18J |
13:45 |
t Klaverken Buggenhout |
KBC St. Michiels A |
|
,, |
|
|
|
|
|
za 20 apr |
U18J |
10:45 |
KBC St. Michiels B |
KBC St. Michiels A |
|
za 20 apr |
REGH B |
12:00 |
KBC St. Michiels |
KRB Jabbeke |
|
zo 21 apr |
LH |
11:00 |
KBC St. Michiels |
KBK Temse |
|
za 20 apr |
2NHB |
12:00 |
Grenskracht Menen |
KBC St. Michiels |
|
za 20 apr |
2NHA |
13:15 |
Grenskracht Menen |
KBC St. Michiels |
|
za 20 apr |
U14 JA |
13:15 |
t Botterken Baasrode |
KBC St. Michiels |
|
za 20 apr |
REG DB |
17:30 |
Avanti Lissewege B |
KBC St. Michiels |
|
za 20 apr |
1NHB |
17:45 |
KBC Male |
KBC St. Michiels |
|
za 20 apr |
1NHA |
19:00 |
KBC Male |
KBC St. Michiels |
|
zo 21 apr |
LD |
10:15 |
KBK Ichtegem |
KBC St. Michiels |
|
zo 21 apr |
U18 M |
11:00 |
Noordster Dudzele |
KBC St. Michiels |
|
zo 21 apr |
REG DA |
12:30 |
t Klaverken Buggenhout |
KBC St. Michiels |
|
,, |
|
|
|
|
|
za 27 apr |
U18 M |
17:00 |
KBC St. Michiels |
NS Dudzele |
beker 1/4 |
26/27-4 |
U18 J |
? |
? |
KBC St. Michiels |
beker 1/4 |
|
eventueeel |
uitgestelde |
wedstrijden |
|
|
,, |
|
|
|
|
|
woe 1 mei |
eventueeel uitgestelde wedstrijden |
|
|
,, |
|
|
|
|
|
za 4 mei |
U18J |
10:30 |
KBC St. Michiels A |
Avanti Lissewege |
|
za 4 mei |
REG DB |
14:30 |
KBC St. Michiels |
KRB Jabbeke |
|
za 4 mei |
REG DA |
15:45 |
KBC St. Michiels |
KRB Jabbeke |
|
zo 5 mei |
U18J |
10:15 |
KRB Jabbeke |
KBC St. Michiels B |
|
|
eventueeel uitgestelde wedstrijden |
|
|
za 11 mei |
halve finales beker + eventueel uitgestelde wedstrrijden |
|
zo 12 mei |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8,9,15,18,19 en 22 mei = evbentueel uitgestelde wedstrijden |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 mei = bekerfinales: gastclub KBC Male |
|