heren 1NA - heren 1NR - dames Royal 1NA - dames Royal 1NR - dames 1NA - dames 1NR - heren 3NA - heren 3NR - dames 2N - dames 3NA - Bev - Schol J - Cad J - Cad M - Min J A - Min J B - Min M - pup A - pup B

KLIK HIER voor lijst met adressen van alle clubs   -   KLIK HIER voor Mappy

za 9 sep 11:00 PUPA KBC St. Michiels - Sporting Brugge . 12 - 5
za 9 sep 12:00 CAM KBC St. Michiels - KBC Heist B   22 - 15
za 9 sep 13:00 1NDR Royal Royal KBC St. Michiels - KBC St. Michiels   30 - 13
za 9 sep 14:15 1NDA Royal Royal KBC St. Michiels - KBC St. Michiels   29 - 19
za 9 sep 15:00 3NHR KBC St. Michiels - Atlas Varsenare   14 - 13
za 9 sep 16:15 3NHA KBC St. Michiels - Atlas Varsenare   15 - 10
za 9 sep 15:30 1NHR KBC St. Michiels - KBK Ichtegem   22 - 19
za 9 sep 16:45 1NHA KBC St. Michiels - KBK Ichtegem   18 - 17
za 9 sep 17:30 PUPB KBC St. Michiels - HO Beitem   9 - 4
za 9 sep 18:00 3ND KBC St. Michiels - Meraki Aalst   21 - 31
za 9 sep 16:00 MJA D&W Koekelare A - KBC St. Michiels   21 - 12
za 9 sep 16:30 CAJ Sporting Brugge B - KBC St. Michiels   21 - 20
za 9 sep 17:15 MJB D&W Koekelare B - KBC St. Michiels   30 - 0 ff
zo 10 sep 9:30 2ND KBC St. Michiels - Atlas Varsenare   13 - 23
zo 10 sep 10:45 MIM KBC St. Michiels - Avanti Lissewege   9 - 15
zo 10 sep 9:00 BEV WWR Ingelmunster - KBC St. Michiels   18 - 18
zo 10 sep 10:15 SJ WWR Ingelmunster - KBC St. Michiels   6 - 35
-
za 16 sep 12:00 CAJ KBC St. Michiels - KRB Jabbeke   19 - 12
za 16 sep 13:00 1NDR KBC St. Michiels - KBC Male   11 - 12
za 16 sep 14:15 1NDA KBC St. Michiels - KBC Male   16 - 22
za 16 sep 9:00 PUPA KBC Male - KBC St. Michiels   8 - 6
za 16 sep 10:15 PUPB Sporting Brugge - KBC St. Michiels   20 - 3
za 16 sep 11:00 MJB KBC Male - KBC St. Michiels   24 - 2
za 16 sep 15:00 1NHR KSVV Inter Assebroek - KBC St. Michiels   14 - 24
za 16 sep 16:15 1NHA KSVV Inter Assebroek - KBC St. Michiels   16 - 19
za 16 sep 16:30 MIM t Botterken Baasrode - KBC St. Michiels   17 - 11
za 16 sep 17:00 BEV KBC Aalter - KBC St. Michiels   35 - 23
za 16 sep 17:45 1NDR Royal KBC Heist - Royal KBC St. Michiels   16 - 21
za 16 sep 19:00 1NDA Royal KBC Heist - Royal KBC St. Michiels   15 - 33
za 16 sep 18:00 MJA Noordster Dudzele - KBC St. Michiels   7 - 3
za 16 sep 18:45 3NHR KBC Heist - KBC St. Michiels   30 - 0 ff
za 16 sep 20:00 3NHA KBC Heist - KBC St. Michiels   19 - 18
zo 17 sep 9:00 2ND WWR Ingelmunster - KBC St. Michiels   15 - 30
zo 17 sep 10:00 3ND KRB Loppem - KBC St. Michiels   23 - 14
zo 17 sep 12:30 SJ Helios Halle - KBC St. Michiels   6 - 42
zo 17 sep 14:00 CAM t Klaverken Buggenhout B - KBC St. Michiels   21 - 18
-
za 23 sep 10:30 PUPA KBC St. Michiels - WWR Ingelmunster   20 - 2
za 23 sep 11:30 MJA KBC St. Michiels - HO Beitem   3 - 12
za 23 sep 12:30 MJB KBC St. Michiels - Avanti Lissewege   0 -30 ff
za 23 sep 12:45 SJ KBC St. Michiels - Avanti Lissewege   23 - 17
za 23 sep 14:00 BEV KBC St. Michiels - KB Moerdamme   17 - 30
za 23 sep 15:15 PUPB KBC St. Michiels - KBC Male   8 - 13
za 23 sep 16:15 3ND KBC St. Michiels - Avanti Lissewege   20 - 25
za 23 sep 17:30 1NDR KBC St. Michiels - t Klaverken Vier   16 - 28
za 23 sep 18:45 1NDA KBC St. Michiels - t Klaverken Vier   44 - 20
za 23 sep 14:00 CAM KBC Opstal - KBC St. Michiels   20 - 11
za 23 sep 16:30 MIM KBC Maldegem-Donk - KBC St. Michiels   12 - 24
za 23 sep 18:45 1NDR Royal KBC Maldegem-Donk - Royal KBC St. Michiels   14 - 27
za 23 sep 20:00 1NDA Royal KBC Maldegem-Donk - Royal KBC St. Michiels   24 - 40
zo 24 sep 9:00 1NHR KRB Loppem - KBC St. Michiels   7 - 24
zo 24 sep 10:15 1NHA KRB Loppem - KBC St. Michiels   11 - 12
zo 24 sep 10:00 CAJ KBK Ichtegem B - KBC St. Michiels   23 - 9
zo 24 sep 13:00 3NHR Z.A.K.Beveren - KBC St. Michiels   12 - 22
zo 24 sep 14:15 3NHA Z.A.K.Beveren - KBC St. Michiels   16 - 22
zo 24 sep 15:30 2ND Z.A.K.Beveren - KBC St. Michiels   25 - 22
-  
za 30 sep 10:45 PUPA KBC St. Michiels - KRB Jabbeke   16 - 9
za 30 sep 11:45 CAJ KBC St. Michiels - HO Beitem   9 - 17
za 30 sep 12:45 CAM KBC St. Michiels - KBC Male   30 - 0 ff
za 30 sep 13:45 1NHR KBC St. Michiels - Avanti Lissewege   26 - 15
za 30 sep 15:00 1NHA KBC St. Michiels - Avanti Lissewege   29 - 9
za 30 sep 16:15 3NHR KBC St. Michiels - KBC Male   0 - 30 ff
za 30 sep 17:30 3NHA KBC St. Michiels - KBC Male   20 - 13
za 30 sep 10:00 1NDR Grenskracht Menen - KBC St. Michiels   16 - 24
za 30 sep 11:15 1NDA Grenskracht Menen - KBC St. Michiels   24 - 32
za 30 sep 16:30 BEV Osiris Aalst - KBC St. Michiels   25 - 25
zo 1 okt 9:00 MJA t Botterken Baasrode - KBC St. Michiels   22 -10
zo 1 okt 9:00 MJB KBK Ichtegem - KBC St. Michiels   12 - 3
zo 1 okt 9:00 PUPB KBK Ichtegem - KBC St. Michiels   8 - 9
zo 1 okt 9:15 2ND KBC St. Michiels - Avanti Lissewege   14 - 29
zo 1 okt 10:15 1NDR Royal Royal KBC St. Michiels - KBC Male   30 - 24
zo 1 okt 11:30 1NDA Royal Royal KBC St. Michiels - KBC Male   25 - 15
zo 1 okt 10:30 MIM KBC St. Michiels - KRB Jabbeke A   7 - 21
zo 1 okt 11:00 SJ t Botterken Baasrode - KBC St. Michiels   16 - 11
zo 1 okt 12:00 3ND KBK Temse - KBC St. Michiels   23 - 10
-  
za 7 okt 9:45 MJA KBC St. Michiels - Sporting Brugge   5 - 17
za 7 okt 10:45 MJB KBC St. Michiels - KBC Heist   3 - 20
za 7 okt 11:45 SJ KBC St. Michiels - Atlas Varsenare   17 - 9
za 7 okt 13:00 BEV KBC St. Michiels - Buffalo s Sijsele   27 - 16
za 7 okt 14:15 1NDR KBC St. Michiels - t Klaverken Buggenhout   20 - 17
za 7 okt 15:30 1NDA KBC St. Michiels - t Klaverken Buggenhout   20 - 20
za 7 okt 16:45 PUPB KBC St. Michiels - D&W Koekelare   9 - 2
za 7 okt 10:00 1NDR Royal Grenskracht Menen - Royal KBC St. Michiels   9 - 37
za 7 okt 11:15 1NDA Royal Grenskracht Menen - Royal KBC St. Michiels   22 - 33
za 7 okt 13:30 PUPA Avanti Lissewege - KBC St. Michiels   10 - 8
za 7 okt 14:15 3NHR Grenskracht Menen - KBC St. Michiels   18 - 17
za 7 okt 15:30 3NHA Grenskracht Menen - KBC St. Michiels   21 - 20
zo 8 okt 9:00 1NHR HO Beitem - KBC St. Michiels   22 - 18
zo 8 okt 10:15 1NHA HO Beitem - KBC St. Michiels   16 - 23
zo 8 okt 9:00 2ND HO Beitem B - KBC St. Michiels   20 - 35
zo 8 okt 9:00 CAM KRB Loppem - KBC St. Michiels   6 - 21
zo 8 okt 10:00 MIM KRB Jabbeke B - KBC St. Michiels   13 - 15
zo 8 okt 12:45 CAJ t Klaverken Buggenhout - KBC St. Michiels   14 - 20
    3ND vrij        
-  
za 14 okt 9:15 PUPA Sporting Brugge - KBC St. Michiels   4 - 14
za 14 okt 9:00 CAM D&W Koekelare - KBC St. Michiels   13 - 14
za 14 okt 12:30 2ND D&W Koekelare - KBC St. Michiels   22 - 23
za 14 okt 13:30 PUPB HO Beitem - KBC St. Michiels   4 - 8
za 14 okt 16:30 CAJ KBC Heist - KBC St. Michiels   29 - 8
za 14 okt 17:30 BEV KBC Maldegem-Donk - KBC St. Michiels   0 - 30 ff
zo 15 okt 9:00 MJB KRB Jabbeke - KBC St. Michiels   22 - 8
zo 15 okt 9:30 3NHR KBK Temse - KBC St. Michiels   3 - 27
zo 15 okt 10:45 3NHA KBK Temse - KBC St. Michiels   15 - 14
zo 15 okt 10:00 1NDAR KBK Ichtegem - KBC St. Michiels   19 - 12
zo 15 okt 11:15 1NDAA KBK Ichtegem - KBC St. Michiels   17 - 25
zo 15 okt 10:15 MIM WWR Ingelmunster - KBC St. Michiels   3 - 22
zo 15 okt 15:00 1NHR t Klaverken Buggenhout - KBC St. Michiels   11 - 36
zo 15 okt 16:15 1NHA t Klaverken Buggenhout - KBC St. Michiels   13 - 20
zo 15 okt 11:15 3ND Meraki Aalst - KBC St. Michiels   23 - 16
zo 15 okt 12:00 MJA KBK Temse - KBC St. Michiels   30 - 0 ff
zo 15 okt 13:45 1NDR Royal t Klaverken Buggenhout - Royal KBC St. Michiels   10 - 35
zo 15 okt 15:00 1NDA Royal t Klaverken Buggenhout - Royal KBC St. Michiels   20 - 24
zo 15 okt 10:00 SJ Vrij - KBC St. Michiels  
-  
za 21 okt 11:45 PUPA KBC St. Michiels - KBC Male   14 - 9
za 21 okt 12:45 CAM KBC St. Michiels - KBK Ichtegem   16 - 25
za 21 okt 13:45 1NHR KBC St. Michiels - Osiris Aalst   28 - 19
za 21 okt 15:00 1NHA KBC St. Michiels - Osiris Aalst   29 - 15
za 21 okt 14:15 3NHR KBC St. Michiels - Osiris Aalst   18 - 16
za 21 okt 15:30 3NHA KBC St. Michiels - Osiris Aalst   22 - 19
za 21 okt 16:15 1NDR Royal Royal KBC St. Michiels - KBK Ichtegem   16 - 13
za 21 okt 17:30 1NDA Royal Royal KBC St. Michiels - KBK Ichtegem   35 - 23
za 21 okt 16:45 PUPB KBC St. Michiels - Sporting Brugge   3 - 17
za 21 okt 17:45 1NDR KBC St. Michiels - KRB Jabbeke   28 - 12
za 21 okt 19:00 1NDA KBC St. Michiels - KRB Jabbeke   21 - 18
za 21 okt 18:45 3ND KBC St. Michiels - KRB Loppem   8 - 16
za 21 okt 10:00 SJ KBC Male - KBC St. Michiels   27 - 19
za 21 okt 16:30 MJA KBC Opstal - KBC St. Michiels   30 - 0 ff
za 21 okt 17:45 MJB KB Moerdamme - KBC St. Michiels   8 - 14
za 21 okt 18:45 BEV KB Moerdamme - KBC St. Michiels   14 - 29
za 21 okt 10:00 CAJ Vrij -  
zo 22 okt 9:30 2ND KBC St. Michiels - KBK Ichtegem A   24 - 16
zo 22 okt 10:45 MIM KBC St. Michiels - KBK Ichtegem   6 - 20
-  
za 4 nov 10:45 MJA KBC St. Michiels - D&W Koekelare A   0 - 30 ff
za 4 nov 11:45 CAJ KBC St. Michiels - Sporting Brugge B   15 - 21
za 4 nov 11:45 MJB KBC St. Michiels - D&W Koekelare B   8 - 14
za 4 nov 12:45 SJ KBC St. Michiels - WWR Ingelmunster   28 - 10
za 4 nov 14:00 BEV KBC St. Michiels - WWR Ingelmunster   25 - 10
za 4 nov 10:00 PUPB KBC Male - KBC St. Michiels   13 - 7
za 4 nov 16:15 3ND Avanti Lissewege - KBC St. Michiels   22 - 15
za 4 nov 16:30 CAM t Botterken Baasrode - KBC St. Michiels   24 - 8
za 4 nov 17:00 3NHR KBC Aalter - KBC St. Michiels   23 - 18
za 4 nov 18:15 3NHA KBC Aalter - KBC St. Michiels   16 - 28
za 4 nov 18:45 1NDR t Botterken Baasrode - KBC St. Michiels   19 - 20
za 4 nov 20:00 1NDA t Botterken Baasrode - KBC St. Michiels   25 - 23
zo 5 nov 9:00 MIM Helios Halle - KBC St. Michiels   4 - 20
zo 5 nov 9:00 PUPA WWR Ingelmunster - KBC St. Michiels   1 - 24
zo 5 nov 10:00 1NDR Royal KRB Jabbeke - Royal KBC St. Michiels   12 - 18
zo 5 nov 11:15 1NDA Royal KRB Jabbeke - Royal KBC St. Michiels   11 - 23
zo 5 nov 10:15 1NHR KRB Jabbeke - KBC St. Michiels   11 - 19
zo 5 nov 11:30 1NHA KRB Jabbeke - KBC St. Michiels   22 - 13
zo 5 nov 11:15 2ND KBK Ichtegem B - KBC St. Michiels   17 - 31
-  
za 11 nov 12:45 1NHR KBC St. Michiels - KBC Male   21 - 19
za 11 nov 14:00 1NHA KBC St. Michiels - KBC Male   21 - 20
za 11 nov 13:00 BEV KBC St. Michiels - KBC Aalter   25 - 15
za 11 nov 14:15 3ND KBC St. Michiels - KBK Temse   26 - 15
za 11 nov 15:15 1NDR Royal Royal KBC St. Michiels - t Botterken Baasrode   14 - 16
za 11 nov 16:30 1NDA Royal Royal KBC St. Michiels - t Botterken Baasrode   28 - 26
za 11 nov 15:30 PUPB KBC St. Michiels - KBK Ichtegem   13 - 8
za 11 nov 16:30 3NHR KBC St. Michiels - Avanti Lissewege   27 - 19
za 11 nov 17:45 3NHA KBC St. Michiels - Avanti Lissewege   23 - 18
za 11 nov 17:45 1NDR KBC St. Michiels - Noordster Dudzele   28 - 10
za 11 nov 19:00 1NDA KBC St. Michiels - Noordster Dudzele   38 - 18
-  
za 18 nov 11:15 PUPA KBC St. Michiels - Avanti Lissewege   16 - 3
za 18 nov 12:15 CAJ KBC St. Michiels - KBK Ichtegem B   18 - 22
za 18 nov 13:15 1NDR KBC St. Michiels - KBC Maldegem-Donk   17 - 24
za 18 nov 14:30 1NDA KBC St. Michiels - KBC Maldegem-Donk   49 - 4
za 18 nov 15:15 1NDR Royal Royal KBC St. Michiels - Noordster Dudzele   27 - 9
za 18 nov 16:30 1NDA Royal Royal KBC St. Michiels - Noordster Dudzele   41 - 15
za 18 nov 17:45 3NHR KBC St. Michiels - Noordster Dudzele   20 - 16
za 18 nov 19:00 3NHA KBC St. Michiels - Noordster Dudzele   23 - 15
za 18 nov 11:15 MIM Sporting Brugge - KBC St. Michiels   12 - 5
za 18 nov 13:00 MJA HO Beitem - KBC St. Michiels   17 - 9
za 18 nov 14:15 MJB Avanti Lissewege - KBC St. Michiels   24 - 6
za 18 nov 15:45 CAM KBC Heist A - KBC St. Michiels   29 - 11
za 18 nov 16:00 PUPB D&W Koekelare - KBC St. Michiels   1 - 11
za 18 nov 17:30 SJ Avanti Lissewege - KBC St. Michiels   22 - 22
za 18 nov 18:45 1NHR Sporting Brugge - KBC St. Michiels   20 - 38
za 18 nov 20:00 1NHA Sporting Brugge - KBC St. Michiels   17 - 32
za 18 nov 10:00 3ND vrij - KBC St. Michiels  
zo 19 nov 9:00 BEV KB Moerdamme - KBC St. Michiels   32 - 12
zo 19 nov 10:15 2ND HO Beitem A - KBC St. Michiels   21 - 33
-  
za 25 nov 9:45 PUPA KBC St. Michiels - sporting Brugge   19 -6
za 25 nov 10:45 MJB KBC St. Michiels - KBK Ichtegem   11 - 13
za 25 nov 11:45 MJA KBC St. Michiels - t Botterken Baasrode   4 - 20
za 25 nov 12:45 SJ KBC St. Michiels - t Botterken Baasrode   20 - 24
za 25 nov 13:45 BEV KBC St. Michiels - Osiris Aalst   31 - 7
za 25 nov 15:00 PUPB KBC St. Michiels - HO Beitem   13 - 7
za 25 nov 16:00 3ND KBC St. Michiels - Meraki Aalst   16 - 26
za 25 nov 17:15 3NHR D&W Koekelare - KBC St. Michiels   17 - 18
za 25 nov 18:30 3NHA D&W Koekelare - KBC St. Michiels   28 - 26
za 25 nov 17:45 1NHR D&W Koekelare - KBC St. Michiels   12 - 22
za 25 nov 19:00 1NHA D&W Koekelare - KBC St. Michiels   16 - 28
za 25 nov 17:45 1NDR KBC Heist - KBC St. Michiels   19 - 26
za 25 nov 19:00 1NDA KBC Heist - KBC St. Michiels   30 - 25
za 25 nov 20:00 2ND KBC Opstal - KBC St. Michiels   31 - 11
zo 26 nov 10:15 CAJ HO Beitem - KBC St. Michiels   15 - 13
zo 26 nov 11:30 MIM Atlas Varsenare - KBC St. Michiels   15 - 8
zo 26 nov 13:00 CAM t Klaverken Buggenhout A - KBC St. Michiels   20 - 9
zo 26 nov 13:45 1NDR Royal t Klaverken Vier - Royal KBC St. Michiels   16 - 25
zo 26 nov 15:00 1NDA Royal t Klaverken Vier - Royal KBC St. Michiels   7 - 41
-  
za 3 dec 10:45 MJA KBC St. Michiels - Noordster Dudzele   uitgesteld
za 3 dec 10:45 MJB KBC St. Michiels - KBC Male   uitgesteld
za 3 dec 11:45 SJ KBC St. Michiels - Helios Halle   uitgesteld
za 3 dec 11:45 CAM KBC St. Michiels - HO Beitem   uitgesteld
             
zo 4 dec 9:30 2ND KBC St. Michiels - t Botterken Baasrode   19 - 20
zo 4 dec 10:45 MIM KBC St. Michiels - HO Beitem   16 - 6
zo 4 dec 10:00 CAJ KRB Jabbeke - KBC St. Michiels   15 - 27
  11:00 PUPA KRB Jabbeke - KBC St. Michiels   uitgesteld
-  
vr 8 dec 19:30 CAJ KBC St. Michiels - t Klaverken Buggenhout  
uitgesteld
za 9 dec 13:30 1NDR KBC St. Michiels - Royal KBC St. Michiels  
uitgesteld
za 9 dec 13:30 1NDA KBC St. Michiels - Royal KBC St. Michiels  
uitgesteld
za 9 dec 9:00 PUPA KBC Male - KBC St. Michiels  
uitgesteld
za 9 dec 10:15 PUPB Sporting Brugge - KBC St. Michiels  
uitgesteld
za 9 dec 11:15 MJA Sporting Brugge - KBC St. Michiels  
uitgesteld
za 9 dec 15:45 MJB KBC Heist - KBC St. Michiels  
uitgesteld
za 9 dec 16:30 MIM Avanti Lissewege - KBC St. Michiels  
uitgesteld
za 9 dec 16:45 CAM KBC Heist B - KBC St. Michiels  
uitgesteld
zo 10 dec 9:00 3NHR Atlas Varsenare - KBC St. Michiels  
uitgesteld
zo 10 dec 10:15 3NHA Atlas Varsenare - KBC St. Michiels  
uitgesteld
zo 10 dec 9:00 SJ Atlas Varsenare - KBC St. Michiels  
uitgesteld
zo 10 dec 9:30 3ND KRB Loppem - KBC St. Michiels  
uitgesteld
zo 10 dec 10:00 BEV Buffalo s Sijsele - KBC St. Michiels  
uitgesteld
zo 10 dec 10:15 1NHR KBK Ichtegem - KBC St. Michiels  
uitgesteld
zo 10 dec 11:30 1NHA KBK Ichtegem - KBC St. Michiels  
uitgesteld
zo 10 dec 10:15 2ND Atlas Varsenare - KBC St. Michiels  
uitgesteld
-  
W I N T E R S T O P  
-  
za 13 jan 10:15 PUPA KBC St. Michiels - WWR Ingelmunster  
za 13 jan 10:30 MJB KBC St. Michiels - KRB Jabbeke  
za 13 jan 11:15 CAJ KBC St. Michiels - KBC Heist  
za 13 jan 11:30 CAM KBC St. Michiels - t Klaverken Buggenhout B  
za 13 jan 11:45 SJ KBC St. Michiels - Vrij  
za 13 jan 12:15 MJA KBC St. Michiels - KBK Temse  
za 13 jan 12:30 3ND KBC St. Michiels - Avanti Lissewege  
za 13 jan 13:15 BEV KBC St. Michiels - KBC Maldegem-Donk  
za 13 jan 13:45 1NHR KBC St. Michiels - KSVV Inter Assebroek  
za 13 jan 15:00 1NHA KBC St. Michiels - KSVV Inter Assebroek  
za 13 jan 14:30 PUPB KBC St. Michiels - KBC Male  
za 13 jan 15:30 3NHR KBC St. Michiels - KBC Heist  
za 13 jan 16:45 3NHA KBC St. Michiels - KBC Heist  
za 13 jan 16:15 1NDR Royal Royal KBC St. Michiels - KBC Heist  
za 13 jan 17:30 1NDA Royal Royal KBC St. Michiels - KBC Heist  
za 13 jan 13:45 1NDR KBC Male - KBC St. Michiels  
za 13 jan 15:00 1NDA KBC Male - KBC St. Michiels  
zo 14 jan 9:30 2ND KBC St. Michiels - WWR Ingelmunster  
zo 14 jan 10:45 MIM KBC St. Michiels - t Botterken Baasrode  
-  
za 20 jan 10:45 MJB KBC St. Michiels - KB Moerdamme  
za 20 jan 11:30 PUPA KBC St. Michiels - KRB Jabbeke  
za 20 jan 11:45 MJA KBC St. Michiels - KBC Opstal  
za 20 jan 12:30 SJ KBC St. Michiels - KBC Male  
za 20 jan 12:45 CAM KBC St. Michiels - KBC Opstal  
za 20 jan 13:45 1NHR KBC St. Michiels - KRB Loppem  
za 20 jan 15:00 1NHA KBC St. Michiels - KRB Loppem  
za 20 jan 13:45 BEV KBC St. Michiels - KB Moerdamme  
za 20 jan 15:00 3NHR KBC St. Michiels - Z.A.K.Beveren  
za 20 jan 16:15 3NHA KBC St. Michiels - Z.A.K.Beveren  
za 20 jan 16:15 1NDR Royal Royal KBC St. Michiels - KBC Maldegem-Donk  
za 20 jan 17:30 1NDA Royal Royal KBC St. Michiels - KBC Maldegem-Donk  
za 20 jan 10:45 CAJ KBC St. Michiels - Vrij  
zo 21 jan 9:30 2ND KBC St. Michiels - Z.A.K.Beveren  
zo 21 jan 10:45 MIM KBC St. Michiels - KBC Maldegem-Donk  
zo 21 jan 12:00 3ND KBK Temse - KBC St. Michiels  
zo 21 jan 12:30 PUPB KBK Ichtegem - KBC St. Michiels  
zo 21 jan 13:45 1NDR t Klaverken Vier - KBC St. Michiels  
zo 21 jan 15:00 1NDA t Klaverken Vier - KBC St. Michiels  
-  
za 27 jan 14:15 1NDR KBC St. Michiels - Grenskracht Menen  
za 27 jan 15:30 1NDA KBC St. Michiels - Grenskracht Menen  
za 27 jan 16:45 PUPB KBC St. Michiels   D&W Koekelare    
za 27 jan 11:00 CAM KBC Male - KBC St. Michiels  
za 27 jan 13:15 1NDR Royal KBC Male - Royal KBC St. Michiels  
za 27 jan 14:30 1NDA Royal KBC Male - Royal KBC St. Michiels  
za 27 jan 13:15 PUPA Avanti Lissewege - KBC St. Michiels  
za 27 jan 15:15 MJB D&W Koekelare B - KBC St. Michiels  
za 27 jan 16:00 MJA D&W Koekelare A - KBC St. Michiels  
za 27 jan 16:15 2ND Avanti Lissewege - KBC St. Michiels  
za 27 jan 17:00 CAJ Sporting Brugge B - KBC St. Michiels  
za 27 jan 17:30 3NHR KBC Male - KBC St. Michiels  
za 27 jan 18:45 3NHA KBC Male - KBC St. Michiels  
za 27 jan 18:45 1NHR Avanti Lissewege - KBC St. Michiels  
za 27 jan 20:00 1NHA Avanti Lissewege - KBC St. Michiels  
za 27 jan 20:00 3ND KBC St. Michiels - vrij  
zo 28 jan 9:00 MIM KRB Jabbeke A - KBC St. Michiels  
zo 28 jan 10:15 BEV WWR Ingelmunster - KBC St. Michiels  
zo 28 jan 11:30 SJ WWR Ingelmunster - KBC St. Michiels  
-  
za 3 feb 11:30 CAJ KBC St. Michiels - KRB Jabbeke  
za 3 feb 12:30 CAM KBC St. Michiels - KRB Loppem  
za 3 feb 13:45 1NHR KBC St. Michiels - HO Beitem  
za 3 feb 15:00 1NHA KBC St. Michiels - HO Beitem  
za 3 feb 14:30 3NHR KBC St. Michiels - Grenskracht Menen  
za 3 feb 15:45 3NHA KBC St. Michiels - Grenskracht Menen  
za 3 feb 16:15 1NDR Royal Royal KBC St. Michiels - Grenskracht Menen  
za 3 feb 17:30 1NDA Royal Royal KBC St. Michiels - Grenskracht Menen  
za 3 feb 9:15 PUPA Sporting Brugge - KBC St. Michiels  
za 3 feb 11:00 MJB KBC Male - KBC St. Michiels  
za 3 feb 13:30 PUPB HO Beitem - KBC St. Michiels  
za 3 feb 18:00 MJA Noordster Dudzele - KBC St. Michiels  
za 3 feb 19:30 BEV KBC Aalter - KBC St. Michiels  
zo 4 feb 9:30 2ND KBC St. Michiels - HO Beitem B  
zo 4 feb 10:45 MIM KBC St. Michiels - KRB Jabbeke B  
zo 4 feb 11:15 3ND Meraki Aalst - KBC St. Michiels  
zo 4 feb 12:30 SJ Helios Halle - KBC St. Michiels  
zo 4 feb 13:45 1NDR t Klaverken Buggenhout - KBC St. Michiels  
zo 4 feb 15:00 1NDA t Klaverken Buggenhout - KBC St. Michiels  
-  
za 10 feb eventueel uitgestelde wedstrijden  
zo 11 feb  
-  
za 17 feb 10:00 BPU 009 KBC St. Michiels B   KBC Male A    
za 17 feb 14:00 BHH 011 GK Menen   KBC St. Michiels    
za 17 feb 15:15 BDH 006 GK Menen   KBC St. Michiels B    
za 17 feb 15:15 BPU 008 NS Dudzele   KBC St. Michiels A    
za 17 feb 18:45 BDH 005 KBC Opstal   KBC St. Michiels A    
zo 18 feb 9:00 BMJ 003 KRB Jabbeke   KBC St. Michiels    
zo 18 feb 11:30 BHL 008 KRB Jabbeke   KBC St. Michiels    
           
-  
za 24 feb 10:45 MJA KBC St. Michiels - HO Beitem  
za 24 feb 10:45 PUPA KBC St. Michiels - KBC Male  
za 24 feb 11:45 SJ KBC St. Michiels - Avanti Lissewege  
za 24 feb 11:45 MJB KBC St. Michiels - Avanti Lissewege  
za 24 feb 12:45 CAM KBC St. Michiels - D&W Koekelare  
za 24 feb 13:00 BEV KBC St. Michiels - KB Moerdamme  
za 24 feb 13:45 1NHR KBC St. Michiels - t Klaverken Buggenhout  
za 24 feb 15:00 1NHA KBC St. Michiels - t Klaverken Buggenhout  
za 24 feb 14:15 1NDR KBC St. Michiels - KBK Ichtegem  
za 24 feb 15:30 1NDA KBC St. Michiels - KBK Ichtegem  
za 24 feb 16:15 1NDR Royal Royal KBC St. Michiels - t Klaverken Buggenhout  
za 24 feb 17:30 1NDA Royal Royal KBC St. Michiels - KRB Jabbeke  
za 24 feb 16:45 PUPB KBC St. Michiels - Sporting Brugge  
za 24 feb 17:45 3NHR KBC St. Michiels - KBK Temse  
za 24 feb 19:00 3NHA KBC St. Michiels - KBK Temse  
za 24 feb 18:45 3ND KBC St. Michiels - KRB Loppem  
zo 25 feb 9:30 2ND KBC St. Michiels - D&W Koekelare  
zo 25 feb 10:45 MIM KBC St. Michiels - WWR Ingelmunster  
zo 25 feb 9:00 CAJ KBK Ichtegem B - KBC St. Michiels  
-  
za 3 mrt 10:30 CAJ KBC St. Michiels - HO Beitem  
za 3 mrt 10:00 PUPB KBC Male - KBC St. Michiels  
za 3 mrt 16:30 BEV Osiris Aalst - KBC St. Michiels  
za 3 mrt 17:15 3NHR Osiris Aalst - KBC St. Michiels  
za 3 mrt 18:30 3NHA Osiris Aalst - KBC St. Michiels  
za 3 mrt 17:30 3ND Avanti Lissewege - KBC St. Michiels  
za 3 mrt 17:45 1NHR Osiris Aalst - KBC St. Michiels  
za 3 mrt 19:00 1NHA Osiris Aalst - KBC St. Michiels  
zo 4 mrt 9:00 1NDR KRB Jabbeke - KBC St. Michiels  
zo 4 mrt 10:15 1NDA KRB Jabbeke - KBC St. Michiels  
zo 4 mrt 9:00 MJA t Botterken Baasrode - KBC St. Michiels  
zo 4 mrt 9:00 MJB KBK Ichtegem - KBC St. Michiels  
zo 4 mrt 9:00 MIM KBK Ichtegem - KBC St. Michiels  
zo 4 mrt 9:00 PUPA WWR Ingelmunster - KBC St. Michiels  
zo 4 mrt 10:00 1NDR Royal KBK Ichtegem - Royal KBC St. Michiels  
zo 4 mrt 11:15 1NDA Royal KBK Ichtegem - Royal KBC St. Michiels  
zo 4 mrt 10:00 2ND KBK Ichtegem A - KBC St. Michiels  
zo 4 mrt 10:00 CAM KBK Ichtegem - KBC St. Michiels  
zo 4 mrt 11:00 SJ t Botterken Baasrode - KBC St. Michiels  
-  
za 10 mrt 9:15 PUPA KBC St. Michiels - KBC Male  
za 10 mrt 10:45 MJA KBC St. Michiels - Sporting Brugge  
za 10 mrt 11:45 SJ KBC St. Michiels - Atlas Varsenare  
za 10 mrt 11:45 MJB KBC St. Michiels - KBC Heist  
za 10 mrt 12:45 CAM KBC St. Michiels - t Botterken Baasrode  
za 10 mrt 13:00 BEV KBC St. Michiels - Buffalo s Sijsele  
za 10 mrt 13:45 1NHR KBC St. Michiels - KRB Jabbeke  
za 10 mrt 15:00 1NHA KBC St. Michiels - KRB Jabbeke  
za 10 mrt 14:15 3ND KBC St. Michiels - KBK Temse  
za 10 mrt 15:30 PUPB KBC St. Michiels - KBK Ichtegem  
za 10 mrt 16:15 1NDR Royal Royal KBC St. Michiels - KRB Jabbeke  
za 10 mrt 17:30 1NDA Royal Royal KBC St. Michiels - KRB Jabbeke  
za 10 mrt 16:30 3NHR KBC St. Michiels - KBC Aalter  
za 10 mrt 17:45 3NHA KBC St. Michiels - KBC Aalter  
za 10 mrt 18:45 1NDR KBC St. Michiels - t Botterken Baasrode  
za 10 mrt 20:00 1NDA KBC St. Michiels - t Botterken Baasrode  
zo 11 mrt 9:30 2ND KBC St. Michiels - KBK Ichtegem B  
zo 11 mrt 10:45 MIM KBC St. Michiels - Helios Halle  
zo 11 mrt 12:45 CAJ t Klaverken Buggenhout - KBC St. Michiels  
-  
za 17 mrt 9:45 PUPA KBC St. Michiels - Avanti Lissewege  
za 17 mrt 10:45 CAJ KBC St. Michiels - KBC Heist  
za 17 mrt 9:00 MJB KRB Jabbeke - KBC St. Michiels  
za 17 mrt 13:45 PUPB D&W Koekelare - KBC St. Michiels  
za 17 mrt 14:45 1NHR KBC Male - KBC St. Michiels  
za 17 mrt 16:00 1NHA KBC Male - KBC St. Michiels  
za 17 mrt 15:00 MIM HO Beitem - KBC St. Michiels  
za 17 mrt 16:00 CAM HO Beitem - KBC St. Michiels  
za 17 mrt 17:30 1NDR Noordster Dudzele - KBC St. Michiels  
za 17 mrt 18:45 1NDA Noordster Dudzele - KBC St. Michiels  
za 17 mrt 17:30 2ND t Botterken Baasrode - KBC St. Michiels  
za 17 mrt 18:45 1NDR Royal t Botterken Baasrode - Royal KBC St. Michiels  
za 17 mrt 20:00 1NDA Royal t Botterken Baasrode - Royal KBC St. Michiels  
za 17 mrt 18:45 3NHR Avanti Lissewege - KBC St. Michiels  
za 17 mrt 20:00 3NHA Avanti Lissewege - KBC St. Michiels  
za 17 mrt 19:00 BEV KBC Maldegem-Donk - KBC St. Michiels  
za 17 mrt 10:00 3ND vrij - KBC St. Michiels  
za 17 mrt 10:00 SJ Vrij - KBC St. Michiels  
zo 18 mrt 12:00 MJA KBK Temse - KBC St. Michiels  
-  
za 24 mrt bekercompetitie 1/4 de fin + eventueel uitgestelde wedstrijden  
zo 25 mrt  
-  
za 31 mrt eventueel uitgestelde wedstrijden  
zo 1 apr  
ma 2 apr  
-  
za 7 apr eventueel uitgestelde wedstrijden  
zo 8 apr  
-  
za 14 apr 10:00 SJ KBC Male - KBC St. Michiels  
za 14 apr 12:15 CAM KBC St. Michiels - KBC Heist A  
za 14 apr 13:15 1NHR KBC St. Michiels - Sporting Brugge  
za 14 apr 14:30 1NHA KBC St. Michiels - Sporting Brugge  
za 14 apr 15:30 MJA KBC Opstal - KBC St. Michiels  
za 14 apr 16:15 1NDR Royal Noordster Dudzele - Royal KBC St. Michiels  
za 14 apr 17:30 1NDA Royal Noordster Dudzele - Royal KBC St. Michiels  
za 14 apr 18:45 1NDR KBC Maldegem-Donk - KBC St. Michiels  
za 14 apr 20:00 1NDA KBC Maldegem-Donk - KBC St. Michiels  
za 14 apr 18:45 3NHR Noordster Dudzele - KBC St. Michiels  
za 14 apr 20:00 3NHA Noordster Dudzele - KBC St. Michiels  
za 14 apr 19:00 MJB KB Moerdamme - KBC St. Michiels  
za 14 apr 20:00 BEV KB Moerdamme - KBC St. Michiels  
za 14 apr 10:00 CAJ Vrij - KBC St. Michiels  
zo 15 apr 9:30 2ND KBC St. Michiels - HO Beitem A  
zo 15 apr 10:45 MIM KBC St. Michiels - Sporting Brugge  
-  
za 21 apr 12:15 CAM KBC St. Michiels - t Klaverken Buggenhout A  
za 21 apr 13:15 1NHR KBC St. Michiels - D&W Koekelare  
za 21 apr 14:30 1NHA KBC St. Michiels - D&W Koekelare  
za 21 apr 15:45 1NDR Royal Royal KBC St. Michiels - t Klaverken Vier  
za 21 apr 17:00 1NDA Royal Royal KBC St. Michiels - t Klaverken Vier  
za 21 apr 16:45 3NHR KBC St. Michiels - D&W Koekelare  
za 21 apr 18:00 3NHA KBC St. Michiels - D&W Koekelare  
za 21 apr 18:15 1NDR KBC St. Michiels - KBC Heist  
za 21 apr 19:30 1NDA KBC St. Michiels - KBC Heist  
zo 22 apr 9:30 2ND KBC St. Michiels - KBC Opstal  
zo 22 apr 10:45 MIM KBC St. Michiels - Atlas Varsenare  
-  
za 28 apr eventueel uitgestelde wedstrijden  
zo 29 apr  
-  
za 5 mei bekercompetitie 1/2 de fin + eventueel uitgestelde wedstrijden  
zo 6 mei  
-  
do 10 mei eventueel uitgestelde wedstrijden  
-  
za 12 mei eventuele testwedstrijden + eventuele uitgestelde wedstrijden  
zo 13 mei  
woe 15 mei  
za 19 mei  
zo 20 mei  
ma 21 mei  
woe 23 mei  
-  
zondag 27 mei: bekerfinales op de terreinen van 't Klaverken Buggenhout